AnasayfaArtvin'den HaberlerYUSUFELİ’NDE EMEKLİ ÖĞRETMENLER DAYANIŞMA GECESİNDE BİRARAYA GELDİ.

YUSUFELİ’NDE EMEKLİ ÖĞRETMENLER DAYANIŞMA GECESİNDE BİRARAYA GELDİ.

YUSUFELİ’NDE EMEKLİ ÖĞRETMENLER DAYANIŞMA GECESİNDE BİRARAYA GELDİ.

 

Yusufeli Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla geleneksel hale getirdiği yemek organizasyonunda bu yılda ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden emekli öğretmenlerle bir araya geldi.

Hayati Akbaş

YUSUFELİ-Yusufeli Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla geleneksel hale getirdiği yemek organizasyonunda bu yılda ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden emekli öğretmenlerle bir araya geldi.

Yusufeli belediye Kültür Evi’nde düzenlenen yemeğe Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ev sahipliği yaptı. Düzenlenen yemek organizasyonuna Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Yusufeli Kaymakamı Eyüp Kaykaç, Yusufeli Belediye Başkan Yardımcısı Erkin Tokgöz, Ak Parti İlçe Başkanı Abdülbaki Kayacan, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Çakaloğlu, belediye meclis üyeleri, kurum amirleri ve ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden emekli öğretmenler katıldı.  Programda yaptığı konuşmada Başkan Aytekin, “Bu 24 Kasım’da da yarınların emaneti, bugünün çocuklarını yetiştiren siz değerli öğretmenlerimize bir aradayız. Davetimizi kırmayıp buraya teşriflerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyor, tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum.” dedi. Öğretmenlere isimlerinin yazılı olduğu şemsiye ve Artvin Türküleri Albümü hediye edildi.

Yusufeli Belediyesi her yıl öğretmenler günü dolayısıyla bütün öğretmenlere hediye gönderiyor ve emekli öğretmenleri de yemek organizasyonları ile bir araya geliyor.

YUSUFELİNDE GÖREV YAPAN TÜM ÖĞRETMENLERE YUSUFELİ BELEDİYESİ TARAFINDAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ

Yusufeli Belediyesi tarafından, ilçe merkezi ve köylerinde görev yapan bütün öğretmenlere isimlerinin yazılı olduğu şemsiye ve Artvin Türküleri Albümü hediye edildi. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, öğretmenlerin görev yaptığı okullara gönderilen hediye vesilesi ile onların öğretmenler gününü kutlayarak, başarılar diledi.