AnasayfaArtvin'den HaberlerYÖK HEYETİ ARTVİN TSO’YU ZİYARET ETTİ

YÖK HEYETİ ARTVİN TSO’YU ZİYARET ETTİ

YÖK HEYETİ ARTVİN TSO’YU ZİYARET ETTİ

Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) Heyeti Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

ARTVİN-Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) Heyeti Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Artvin’e gelen Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkan Vekili Prof. Dr. Hasan Mandal ve Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman’ın yer aldığı YÖK Heyeti, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Duman ile birlikte Artvin Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

YÖK Heyeti, programın ilk gününde önce AÇÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Duman’ı ziyaret ederek, Üniversite hakkında bilgiler aldı. Program dahilinde Artvin Valisi Ömer Doğanay’ı makamında ziyaret eden konuk heyet, akabinde Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel’i makamında ziyaret etti.

Başkan Kurtul Özel, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Oda çalışmaları hakkında çeşitli bilgiler verdi. Eğitime her alanda önem verdiklerini belirten Özel, Artvin Çoruh Üniversitesi’nin ise Artvin’in göz bebeği olduğunu söyledi. Kurtul Özel, “Zaman zaman birçok konuda Rektörümüzle görüşmeler yaptık. Oda olarak her zaman elimizden geldiğince Üniversitemizin yanında olacağız” dedi.

HAYATİ AKBAŞ