AnasayfaArtvin'den HaberlerYEŞİL ARTVİN DERNEĞİ’NDEN AGC’YE ZİYARET

YEŞİL ARTVİN DERNEĞİ’NDEN AGC’YE ZİYARET

YEŞİL ARTVİN DERNEĞİ’NDEN AGC’YE ZİYARET

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler münasebetiyle Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği’ne bir ziyarette Yeşil Artvin Derneği’nden geldi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-10 Ocak Çalışan Gazeteciler münasebetiyle Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği’ne bir ziyarette Yeşil Artvin Derneği’nden geldi.

Dernek Başkanı Nur Neşe Karahan ve yönetimi Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan’ı makamında ziyaret etti.

Yeşil Artvin Dernek Başkanı Nur Neşe Karahan, Gazeteciler Cemiyeti Başkan Zeki Alkan nezdinde Artvin’de görev yapan bütün basın mensuplarının 10 Ocak Gazeteciler Günün kutladı. Daha güzel çevre haberleri yapılması temenni eden dernek başkanı şunları söyledi: “2017 yılı da ilimizde çevre mücadelesi adına unutulmayacak bir yıl olmuştur. Bu süreçte verdiğimiz mücadeleyi tüm dünyaya taşına siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza büyük minnet borçluyuz. Doğru tarafsız habercilik anlayışıyla ilimizde görev basın mensubu arkadaşlarımıza daha güzel çevre haberleri yapma temennisiyle yeniden gazeteciler günüz kutlu olsun” dedi.

Nur Neşe Karahan ziyaretin sonunda ise Cerattepe ’de çıkartılmak istenilen madencilik süreci hakkında Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan’a bilgiler vermesiyle görüşme sona erdi. Ziyarette Yeşil Artvin Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Öztürk, Seval Şahin, Selçuk Cem Ulutürk hazır bulundu.