AnasayfaArtvin'den HaberlerVEKİL KIŞLA’DAN TAZİYE MESAJI

VEKİL KIŞLA’DAN TAZİYE MESAJI

VEKİL KIŞLA’DAN TAZİYE MESAJI

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla terör saldırısına ilişkin kınama ve taziye mesajı yayımladı

ANKARA-Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, İstanbul’da oynanan Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrasında gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin kınama ve taziye mesajı yayımladı. Kışla mesajında; ‘Zalimler İçin Yaşasın Cehennem’ vurgusunda bulundu.

AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, İstanbul’daki terör saldırısına ilişkin bir mesaj yayımlarken, mesajında hem saldırıyı kınadı hem de vefat eden polis ve sivil vatandaşlar için de taziye dileklerini iletti. Vekil Kışla, mesajında; “ Bu gün acımız büyük milletçe yastayız. Terör bir kez daha kalleş ve alçak yüzünü gösterdi.

Bu menfur terör saldırısını nefretle kınıyorum

Şehit olan kardeşlerimize Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Emin olun şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak. Bu aziz millete diz çöktüremeyecekler ve bunun hesabını en kısa zamanda verecekler. Zalimler için yaşasın cehennem. ” ifadelerini kullanarak saldırıyı kınadı.

Vekil Kışla, ayrıca saldırı sonrasında kendi sosyal paylaşım sayfasından ‘Her kim PKK’ya yardım ve yataklık ediyorsa, Allah’ın laneti, gazabı üzerinde olsun. Amin’ yazılı bir fotoğraf paylaşarak teröre karşı tepkisini dile getirdi.

Vekil Kışla’dan eski Vekil için taziye

AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, geçtiğimiz Cumartesi günü vefat eden ve 12 Aralık Pazartesi günü TBMM’de düzenlenen devlet töreninin ardından toprağa verilen 18.Dönem Artvin Milletvekili Bahattin Çaloğlu için de taziye mesajı yayımladı. Dr. Kışla mesajında; “ Değerli büyüğümüz 18. Dönem Artvin Milletvekilimiz Bahattin Çaloğlu için Mecliste düzenlenen cenaze merasimine katıldık. Kendisine tekrar Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. ” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

HAYATİ AKBAŞ