AnasayfaArtvin'den HaberlerUĞUR BAYRAKTUTAN, KALP RAHATSIZLIĞI GEÇİRDİ

UĞUR BAYRAKTUTAN, KALP RAHATSIZLIĞI GEÇİRDİ

UĞUR BAYRAKTUTAN, KALP RAHATSIZLIĞI GEÇİRDİ

 

CHP Artvin Milletvekili ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan ‘Adalet Yürüyüşü” sırasında kalbinden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ankara’ya götürülen Bayraktutan’ın kalbine 3 stent takıldı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-CHP Artvin Milletvekili ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan ‘Adalet Yürüyüşü” sırasında kalbinden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ankara’ya götürülen Bayraktutan’ın kalbine 3 stent takıldı.

CHP’nin 20 günlük yürüyüşü sırasında bir partili hayatını kaybetmiş, Hüseyin Yıldız ile Tekin Bingöl ise rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Bugün ise Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan yürüyüş sırasında rahatsızlandı. Ankara’ya götürülen Bayraktutan’ın kalbine 3 stent takıldı.

Bayraktutan, sosyal medya aracılığıyla rahatsızlığına ilişkin kısa bir bilgi paylaşırken, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti. Bayraktutan kendisine ait sayfada yaptığı paylaşımda; “Sağlık durumum oldukça iyidir. Endişe edecek bir durum yoktur. Merak edip soran tüm dostlara selamlarımı iletiyorum. ” ifadelerine yer verdi.

CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan’ın kalp rahatsızlığı yaşaması ve hastaneye kaldırılmasına ilişkin haber duyulur duyulmaz büyük bir endişe duyuldu. Bayraktutan’ın yakınları ve siyaset arkadaşları sağlık durumu hakkında bilgi almaya çalıştılar. Bayraktutan çevresinden sağlık durumunun iyi olduğuna ilişkin açıklamanın yapılması ve bizzat Bayraktutan tarafından sosyal medyada paylaşımda bulunulması endişeleri giderdi.