AnasayfaArtvin'den HaberlerTRABZON ARTVİN’LİLER DERNEGİ YENİ LOKALİNİ AÇTI

TRABZON ARTVİN’LİLER DERNEGİ YENİ LOKALİNİ AÇTI

TRABZON ARTVİN’LİLER DERNEGİ YENİ LOKALİNİ AÇTI

Kalbi ARTVİN için atan DERNEK!

Hayati Akbaş

ARTVİN-2010 yılından beri Trabzon’da Artvinlilerin sesi-kulağı-gözü olan Trabzon Artvinliler Derneği yeni lokaline kavuştu. Dernek lokali açılışına Artvin Valisi Ömer Doğanay ile Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç katıldı

VALİ VE BELEDİYE BAŞKANLARI KATILDI

9 Mart 2010 tarihinde kurulan Trabzon Artvinliler Derneği kuruluş yıldönümünü yeni lokalinde kutladı. Trabzon’da Tabakhane Cami yanı Güven Pasajında hizmet verecek derneğin lokal açılışına Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ile birlikte Trabzon’da yaşayan Artvinliler, dernek üyeleri ve misafirler katılım gösterdi.

BİRLİK VE BERABERLİK ÇOK ÖNEMLİ

Trabzon Artvinliler Derneği’nin güzel hizmetlere imza attığını belirten Artvin Valisi Ömer Doğanay dernek başkanı  Ahmet Külekçi ve yönetimi kutlayarak teşekkür etti. Trabzon’da yaşayan Artvinlilerin birlik ve beraberliğine önem çeken Vali Doğanay “Bu dayanışma ve kaynaşma çok önemli. Bizlerde üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Samimi-iyi niyetli ve somut hizmetlere her türlü desteği veririz. Artvin’i bir adım ileriye götürmek adına yapılan her çalışma bizim için kıymetlidir” dedi.