AnasayfaArtvin'den HaberlerORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU’NDAN HOPA BELEDİYESİNE SÜPRİZ ZİYARET

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU’NDAN HOPA BELEDİYESİNE SÜPRİZ ZİYARET

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU’NDAN HOPA BELEDİYESİNE SÜPRİZ ZİYARET

 

Bakan Eroğlu Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’ı makamında ziyaret ederek Hopa-Balıklı-Güneşli Köyü Şelalesinin Milli Parklara dâhil edildiğinin müjdesini vererek bununla ilgili kararı imzaladı

Hayati Akbaş

HOPA– Eroğlu’nu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve temel atma törenine katılmak için geldiği Artvin‘in Hopa ilçesine bağlı Kemalpaşa beldesindeki Sarp Sınır Kapısında Vali Ömer DoğanayAK Parti Milletvekili İsrafil Kışla, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve diğer ilgililer karşıladı.

Programında olmamasına rağmen Hopa ilçesini ziyaret eden Eroğlu, Kuledibi Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Hopa Belediyesini ziyaret etti. Bakan Eroğlu Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’ı makamında ziyaret ederek Hopa-Balıklı-Güneşli Köyü Şelalesinin Milli Parklara dahil edildiğinin müjdesini vererek bununla ilgili kararı imzaladı.

Bakan Eroğlu ve Belediye Başkanı Nedim Cihan arasında geçen sohbetin ardından başkan Cihan Hopa’da yapılması gereken 3 adet Tersip Bendi için de söz aldı. Artvin Valisi Ömer Doğanay, Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Ak Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve protokol üyelerinin karşıladığı Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu 3 bin kişinin katılacağı bugün ki iftar programı için heyet ile birlikte Artvin’e gitti.