AnasayfaArtvin'den HaberlerOMO GENEL BAŞKANI HASAN TÜRKYILMAZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

OMO GENEL BAŞKANI HASAN TÜRKYILMAZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

OMO GENEL BAŞKANI HASAN TÜRKYILMAZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz, Erzurum ve Trabzon Şube Başkanları ile birlikte Orman Bölge Müdürü Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya’yı makamında ziyaret etti.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz, Erzurum ve Trabzon Şube Başkanları ile birlikte Orman Bölge Müdürü Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya’yı makamında ziyaret etti.

Artvin’de yapacağı ziyaretler kapsamında ilk olarak Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Türkyılmaz, Ormancılık çalışmaları hakkında yapılan sohbet ve istişarelerin ardından, Artvin’de çalışan Orman Mühendisleri ile bir araya gelmek üzere düzenlenen toplantıya katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıya, OMO Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz’ın yanı sıra; Artvin Orman Bölge Müdürü Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya, Milli Parklar 12. Bölge Müdürü Cüneyt Aloğlu, Erzurum Şube Başkanı Tekin Işık, Trabzon Şube Başkanı Faruk Aksu, Artvin Orman Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Orman Mühendisleri, serbest Orman Mühendisleri, Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi öğrencileri ile OMO üyeleri katıldı.

Nihat Gökyiğit Kongre Merkezi’nde yapılan Orman Mühendisleriyle buluşma toplantısında, mesleğin gelişimi, çalışma şartları ile koşullarında yapılan ve yapılması talep edilen düzenlemeler, çalışanların sosyal haklarının iyileştirilmesi, istihdam olanaklarının sağlanması konusunda bilgilendirme ve değerlendirilmeye yapıldı.

Orman Mühendisleri Odası çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Hasan Türkyılmaz, katılımcıların sorunlarını dinleyerek talep ve beklentilere yönelik oda yönetiminin hazırladığı projeleri anlattı.

Toplantıya katılanlara teşekkür eden Türkyılmaz, görüş ve önerileri not alarak bu konuları gündeme getireceğini vurgulayan Türkyılmaz’ın başarı ve iyi niyet dileklerinde bulunmasının ardından toplantı sona erdi.