AnasayfaArtvin'den HaberlerNECMETTİN AYDIN, 2018 YILINDA DA HALKIMIZ İÇİN DAİMA HAZIR OLACAĞIZ

NECMETTİN AYDIN, 2018 YILINDA DA HALKIMIZ İÇİN DAİMA HAZIR OLACAĞIZ

NECMETTİN AYDIN, 2018 YILINDA DA HALKIMIZ İÇİN DAİMA HAZIR OLACAĞIZ

 

Hemşinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Aydın,   “Hemşinliler Hizmet Vakfı, 2017 yılında yapılan sosyal etkinlikler, 2018’de daha da artırılarak sürdürülecektir” dedi.

Hayati Akbaş

İSTANBUL-2018 yılının ilk toplantısını İstanbul’da gerçekleştiren vakıf yönetim kurulu toplantısı ardından Vakfın 2018 programı ve öngörüler üzerine görüşlerini Açıklayan Hemşinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Aydın yaptığı açıklamada bulundu.

Aydın açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Geçtiğimiz yıl vakıf olarak amaçlarımız doğrultusunda, tüzüğümüzün emrettiği içerikte, toplumumuza karşı sorumluklarımızı yerine getirmek için gerektiğinde, resmi ve sivil kuruluşlarımızla birlikte çalışmalar ortaya koyduk.

Bu çaba ve çalışmalarımızı sarf ederken bir tek amacımız vardı; O da, yaşadığımız zamanda vakfımızdan talep edilen ve toplumuzda görülen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilmekti.

Ve toplumumuzu tehdit eden sorunlarla mücadele etmek ve gelecekte vakfın kendi ayakları üzerinde durabilmesi için gerekli olan temel çalışmaları yapmaktı.
2017 yılında yapılan çalımalar toplumumuzun sosyal ve ekonomik talep ve ihtiyaçlar göz önüne alınarak planlandı ve geçtiğimiz yıl amaçlarımız doğrulusunda faaliyetlerimizi sürdürdük.

Hemşinliler hizmet vakfı 2018 için tüm hazırlıklarını tamamladı

2018 yılın da daha da çalışacağız. Günümüzde vakfımızdan talep edilen ya da toplumda oluşacak ihtiyaçlara cevap verebilmek için üye ve gönüldaşlarımızla birlikte her zaman taşın altına elimizi gönüllü koymaya devam edeceğiz. Hazırlıklarımızı yaptık. Bu gayeyle vakfımız adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Vakfımıza “siyasi ve felsefi duruşu ne olursa olsun, ülkemizin her noktasından bize, vakfımıza uzanan eli” tüm gücümüzle tutmaya devam edeceğiz.

Planlarımızı her olasılığa cevap verebilecek içerikte oluşturduk

Hemşinliler Hizmet Vakfı toplumumuza karşı aldığı sorumlukları yerine getirmeye 2018 yılında ve gelecek yılarda da devam ettirecektir.
Planlarımızı hayata geçirmek için Vakfımız yönetimiyle, üyesiyle ve gönüldaşlarıyla birlikte vakfımız tüzüğünün emrettiği içerikte, ihtiyaç halinde her olasılığı göz önüne alarak öngörülerimizi oluşturarak çalışmalarımız tamamladık. 2018 yılında da ” halkımız için daima hazır olacağız.”

Aydın, Vakfın 2017 çalışmaları hakkında değerlendirmesini ve 2018 yılında vakfın öngörüleri hakkında yaptığı açıklamasına son verdi.