AnasayfaArtvin'den HaberlerMURGUL KAYMAKAMI OLTULU VATANDAŞLARLA BULUŞTU

MURGUL KAYMAKAMI OLTULU VATANDAŞLARLA BULUŞTU

MURGUL KAYMAKAMI OLTULU VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Murgul Kaymakamı Arif Oltulu, vatandaşların sorunlarını tespit etmek ve çözüm üretmek amacıyla Murgul Yunus Emre İlkokulu Konferans Salonunda ‘Vatandaşla Buluşma’  toplantısı yaptı.

Hayati Akbaş

MURGUL-Murgul Kaymakamı Arif Oltulu, vatandaşların sorunlarını tespit etmek ve çözüm üretmek amacıyla Murgul Yunus Emre İlkokulu Konferans Salonunda  ‘Vatandaşla Buluşma’  toplantısı yaptı.

Kaymakam Arif Oltulu başkanlığında yapılan toplantıya; kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıda konuşan daire amirleri yaptıkları ve yapacakları işler hakkında kısa brifingler verdi, toplantıya katılan vatandaşlarla köy yollarında  yaşanan problemler, Okulların paydos saatlerinde trafik sorunu yaşandığı, içme sularında yaşanana problemler, yeni yapılacak olana Hastanemizin taşınması, İşsiz gençlere yönelik meslek edinme kurslarının düzenlenmesi  vb. konular hakkında sorunlar ve çözümleri konuşuldu.

Toplantıda konuşan Kaymakam Arif Oltulu” İlçe de vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla ‘Vatandaşla Buluşma’ adı altında toplantılar düzenleneceğini , amaçlarının; sorunları tespit etmek ve çözüme kavuşturmak olduğunu” belirtip, toplantıya katılanlara teşekkürlerini iletip,  toplantıyı sona erdirdi.