AnasayfaArtvin'den HaberlerKOCATEPE’DEN BİLGİ EVİ MÜJDESİ

KOCATEPE’DEN BİLGİ EVİ MÜJDESİ

KOCATEPE’DEN BİLGİ EVİ MÜJDESİ

1-1

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe Öğretmen Evinde düzenlediği kutlama yemeğinde Artvin Belediyesi Bilgi Evi projesinin müjdesini verdi.

ARTVİN-Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe Öğretmen Evinde düzenlediği kutlama yemeğinde Artvin Belediyesi Bilgi Evi projesinin müjdesini verdi.

Başkan Kocatepe gecede yaptığı konuşmada Artvin Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle eski Tekel Binasının yerinde Bilgi Evi olarak açma kararı aldıklarını belirtti. Kocatepe, “ Birçok belediyenin Bilgi evi var fakat ilimizde böyle bir yerimiz yok. Bizlerde gençlerimiz için ders çalışabileceği, sosyal, kültürel alanlarda da çeşitli aktivitelerde de bulunabilecekleri bir yer açalım dedik. Eğitim kısmını Milli Eğitim olarak sizlerin üstlendiği sportif faaliyetlerini de gençlik spor tarafından yapılacağı kültürel, sanatsal ve sosyal alanlarda da Belediyemizin destek olacağı huzur içerisinde güven içerisinde bir ortam oluşturacağız. Böyle bir anlamlı günde eğitim camiamıza bu müjdeyi vermek nasip oldu. İnşallah en kısa zamanda bu hizmeti de vermeye başlayacağız. Sizlerin de güzel fikirleriniz ve desteklerinizle ilimize güzel bir eser kazandırmış olacağız.” dedi.

Başkan Kocatepe, geleceği şekillendiren başta Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak konuşmasını sonlandırdı.

HAYATİ AKBAŞ

 

1-2 1-3 1-4