AnasayfaArtvin'den HaberlerKEMALPAŞA’DAN BİR BAŞKAN GEÇTİ.

KEMALPAŞA’DAN BİR BAŞKAN GEÇTİ.

KEMALPAŞA’DAN BİR BAŞKAN GEÇTİ.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoglu Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i ziyaret etti.

HOPA-Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Artvin’e gelen İstanbul Beylikdüzü’nün başarılı Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Turan Taşkın Özer ile birlikte Artvin ziyaretini tamamlamasının ardından Hopa’ya geçerek Kemalpaşa Belediyesini ziyaret etti.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ve Belediye Meclis üyeleri tarafından oldukça sıcak ve samimi bir ortamda karşılanan İmamoğlu, başkanlık makamına geçti. Burada önceki dönem Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu, Hopa ve Kemalpaşa CHP İlçe ve Belde Başkanları, Hopa CHP Kadın Kolları üyelerinin de hazır bulunduğu karşılama için teşekkür etti.

Ekrem İmamoğlu uzun zamandır Artvin’e gelmek istediğini, işlerin yoğunluğundan ancak bu günlere zamanı sığdırabildiğini, Artvin’i ve Artvin insanının dik duruşu ile tanıdığını ve her zaman gurur duyduğunu, son seçimlerde de yapılan bazı yanlışların sonucu bir yol kazası yaşandığını ifade ederek “Artvin’de kaybedilen tüm Belediyelerin en kısa sürede kazanılacağına olan inancımı koruyorum” dedi.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek Başkan İmamoğlu’na ziyaretleri için teşekkür ederek “Hoş geldiniz” diye başladı. Akçiçek Kemalpaşa hakkında bilgiler vererek “Kemalpaşa Beldemiz ülkemizin vitrini sayılacak bir coğrafi konumdadır. Ülkemizde insan trafiğinin en çok yaşandığı Sarp sınır kapımızın hemen yanı başındayız. Dolayısıyla ülkemize ilk giren insan Kemalpaşa’mızı görerek ülkemiz hakkında ilk fikri edinmektedir. Bu noktası ile bakıldığında Kemalpaşa’ya siyaset üstü yaklaşmak bizim siyasilerden, Hükümet ve bakanlarından beklentimizdir. Biz kendi kısıtlı imkânlarımızla insanlarımıza hizmet götürme gayreti içindeyiz. Beldemizde hayata geçirmek için projelendirdiğimiz çalışmalarımızı ilgili Bakanlıklara göndererek projelerin hayata geçirilmesi taleplerimizi ilettik. Bazı projelerde de gönüldaş Belediyelerimizden destek istedik ve istemeye devam edeceğiz. Sahilimizde yapmak istediğimiz 2 projemizden birini kardeş belediyelerimiz ortak yapmak istediler. Diğer önemli projemizi Çevre Bakanlığına sunduk. Bu projeler Belediye bütçemizle yapmamız oldukça zor.

Biz Sosyal Demokrat Belediyeciliği beldemizde hayata geçirmek için tüm imkânlarımızı seferber ettik. Halkımızla iç içeyiz. Sorunları yerinde dinliyor ve imkânlarımızı zorlayarak bu sorunları çözme gayreti içindeyiz.

Beylikdüzü Belediyemizi ve çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Güzel ve başarılı çalışmalarınız bizleri fazlasıyla sevindirmektedir. Başarılarınızın devamını canı gönülden istiyoruz. Beldemizde ve Belediyemizde sizleri görmekten son derece memnunuz. Tekrar Hoş geldiniz” dedi

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyaret sonunda Başkan İmamoğlu, Kemalpaşa Belediye Başkanı Akçiçek’e ziyaretleri anısına bir plaket takdim etti ve fotoğraflar çekilmesi ardından ziyarette sona erdi.

HAYATİ AKBAŞ