AnasayfaArtvin'den HaberlerKARADENİZ VAKFI YENİ YÖNETİMİ BELİRLEDİ

KARADENİZ VAKFI YENİ YÖNETİMİ BELİRLEDİ

KARADENİZ VAKFI YENİ YÖNETİMİ BELİRLEDİ

 

 

İstanbul’da hizmet veren Karadeniz Vakfı ve Gençlik Spor Kulübü Derneği yeni yıla yeni hedefler ve yeni yönetim kurulu ile birlikte girdi.

Hayati Akbaş

İSTANBUL-İstanbul’da hizmet veren ve kuruluşu 1926 yıllarına dayanan Karadeniz Vakfı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Olağan Genel Kongresini gerçekleştirdi. Yusuf Cevahir’in başkanlığını, Ethem Sancak’ın da başkan vekilliğini yaptığı Karadeniz Vakfı Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu 42 kişiden oluşuyor. Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı aynı zamanda İçişleri Bakanlığı kardeş şehirler projesi koordinatörü Ahmet Külekçi’de listede yer alarak önemli bir sorumluluk almış oldu.

Karadenizlilerin yaşamın her alanında dayanışması-kaynaşması ve güç-birliği yapması noktasında önemli vizyona sahip Vakfın kuruluş felsefesinde spordan- sanata-,eğitimden- kültüre, doğal yaşamdan-gençlik faaliyetlerine kadar geniş bir yelpaze mevcut.

Ahmet Külekçi’de Yönetim Kurulunda

Karadeniz Vakfı ve Gençlik Spor Kulübü Derneğinde şu isimler yer aldı: Başkan Yusuf Cevahir, Başkan Vekili: Ethem Sancak, Başkan Yardımcıları: Eyüp Akdağ, Ali Düşmez, Tamer Taşpınar, Ali Engin Keçeli, Murat Kotra, Hamit Tahan, Mehmet Erdoğan, Genel Muhasip: Atilla Yakupoğlu, Genel Sekreter: Hüseyin Güler, Üyeler: Eser Cevahir, Abdülmecit Koral, Saffet Akkoyun, Cemal Akyüz, Ömer Kır, Zafer Murat Çetintaş, Harun Emirhan Ekşi, Murat Tüfekçi, Sinem Özbey Köseli Ören, Ferda Kocukoğlu, Gençağa Meriç, Yahya Üstün, Gülkız Tülay, İhsan Cevahir, Adem Molla, Faik Çamlı, Yusuf Cemal Keskin, Ali Rıza Zor, Hakkı Topçu, Hasan Selim Kansız, Osman Yılmaz, Mehmet Bayraktar, Mehmet Gürsel Güven Boğaç Cevher, Süha Akıncı, Ahmet Külekçi, Birsen Şengül, Ebru Sırma, Serdar Doğuş Eriçok, Ali Karakurt, Elif Çap.