AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR’DA ZAGNOS HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

HOPASPOR’DA ZAGNOS HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

HOPASPOR’DA ZAGNOS HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

 

BAL ligi 3 grupta sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Hopaspor grubunda liderliğini koruyor. Geçen hafta Bahçecik karşısında kaybedilen 3 puanı bu hafta kendi sahasında oynayacağı Zagnosspor galibiyeti ile telafi etmeye hazırlanıyor.

Hayati Akbaş

HOPA-BAL ligi 3 grupta sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Hopaspor grubunda liderliğini koruyor. Geçen hafta Bahçecik karşısında kaybedilen 3 puanı bu hafta kendi sahasında oynayacağı Zagnosspor galibiyeti ile telafi etmeye hazırlanıyor. Pazar günü Hopa’da oynanacak karşılaşmaya sahaya mutlak galibiyet için çıkacaklarını söyleyen Başkan Mubin Çakmak, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hopa İlçe stadına giderek takımın çalışmasını yakından izlediler.

Futbolcularla da bir araya gelen Başkan ve yöneticiler oyuncuların kazanmaktan başka alternatifleri olmadıklarını bildiklerini ve sahaya mutlak galibiyet için çıkacaklarını söylediler. Başkan Çakmak “Biz sahaya futbolumuzu oynamak ve iyi oynarsak kazanmak için çıkıyoruz. Biz masa başı oyunlarını ve tezgâhlarını futbola yapılacak en büyük haksızlık olarak gören bir anlayışa sahibiz. Hopa sporumuzun fedakâr ve cefakâr taraftarı yağmur-kar-çamur demeden takımlarını deplasmanda da destekliyor, desteklemeye devam edeceğini de biliyoruz. Gerek sahada alın teri döken ve gerekse tribünde soğuğun altında üşüyerek takımlarını desteklemeye çalışan bu taraftarın hakkını kimseye çaldırmayacağız. Çalma düşüncesi olan da varsa bu karanlık sevdasından vazgeçsin deriz.

BAŞKAN ÇAKMAK TARAFTARI TRİBÜNLERE DAVET ETTİ.

Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak 4 Şubat Pazar günü kadını erkeği, 7’den 70’e tüm Hopalıları ve Artvin ve İlçelerinde spora gönül vermiş sporseverleri Hopa’ya davet ederek tribünlerde yerlerini almalarını ve Artvin’i temsil eden Artvin Hopa sporu desteklemeye davet etti.