HOPASPOR YÖNETİMİNİN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
Hopaspor yönetiminden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’e Ziyaret
HOPA-Hopaspor Kulüp başkanı Oğuz Çapkınoğlu ve yöneticiler Adem Çakmak, Osman Akkaya ve Yaşar Balkaya Artvin’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim’i makamında ziyaret ederek, Artvin’de sporun gelişmesi ve sporcunun yetiştirilmesi konusunda istişare yaparak fikir alış verişinde bulundular.
Artvin’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim Hopaspor Kulüp başkanı ve yöneticilerine ziyaretlerinden ve verdikleri bilgilerden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek Hopaspor yöneticilerine teşekkür etti..
HAYATİ AKBAŞ