AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR YÖNETİMİ VE TARAFTAR GRUPLARINDAN POLİSE DESTEK

HOPASPOR YÖNETİMİ VE TARAFTAR GRUPLARINDAN POLİSE DESTEK

HOPASPOR YÖNETİMİ VE TARAFTAR GRUPLARINDAN POLİSE DESTEK

Hopaspor Yönetim Kurulu üyeleri ve Şehrin Azizleri taraftar topluluğundan Hopa İlçe Emniyet Müdürlüğüne başsağlığı ziyaretine bulunuldu.

HOPA-Hopaspor Kulüp yöneticileri, Şehrin Azizleri ve Denizin Asi Çocukları taraftar grupları Hopa Çevik Kuvvet ve Hopa Emniyet Müdürlüklerine başsağlığı, destek ve moral ziyareti gerçekleştirdi.

Hopaspor yönetimi, Beşiktaş – Bursaspor karşılaşmasının hemen sonrasında yapılan hain saldırıda hayatını kaybeden ve şehitlerin derin üzüntüsünü yaşayan Hopalılar olarak, çalışma arkadaşlarını; mevkidaşlarını kaybeden Hopa Çevik Kuvvet Amirliğini de ziyaret ettiler. Ziyarette Yönetim Kurulu adına bir konuşma yapan Oğuz Çapkınoğlu  “Hepimiz bir bütün olarak buraya geldik, bizlere koşul ne olursa olsun her zaman yardımcı olan ve o gün orada şehit düşen tüm emniyet personeli arkadaşlarımıza ve kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.” diyerek söze başlayan Çapkınoğlu, “A.Hopaspor kulübü ve taraftarları olarak bugün burada yaptığımız ziyaret acılarınızı paylaşmaktır” diyerek sözünü tamamladı.

Çevik Kuvvet’ten sonra Hopa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek ziyarete devam eden Hopaspor yöneticileri ve taraftarlar grubu üyeleri Emniyet Müdürü Hakan Ülkü’ye taziye dileklerini ileterek Hopa Halkının her zaman yanlarında olduğunu belirterek birlikte fotoğraf çekildiler.

Taraftar grupları karanfil ve atkı hediye ettiği emniyet çalışanları “Hopa’yı seviyoruz, bizlerde her maçta A.Hopaspor’u destekliyoruz bunu cani gönlümüzden söylüyoruz” dedi

HAYATİ AKBAŞ