AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR TARAFTAR GRUBUNDAN ANLAMLI YARDIM

HOPASPOR TARAFTAR GRUBUNDAN ANLAMLI YARDIM

HOPASPOR TARAFTAR GRUBUNDAN ANLAMLI YARDIM

ŞEHRİN AZİZLERİNDEN URFA’YA YARDIM ELİ


Hopaspor taraftar grubu Şehrin Azizlerinden Şanlıurfa Keberli Köyü İlk Öğretim Okulu’nda görev yapan bir öğretmen’in destek çağrısına kulak verdi.

HOPA-Hopaspor taraftar grubu Şehrin Azizlerinden Şanlıurfa Keberli Köyü İlk Öğretim Okulu’nda görev yapan bir öğretmen’in destek çağrısına kulak verdi

Destek çağrısına duyarlı davranan taraftar grubu üyeleri başlattıkları kampanya sonrası 4 sınıftan oluşan ihtiyaç sahibi öğrencilerin kışlık bot, kırtasiye malzemesi, diş fırçası ve macun, futbol topu, voleybol topu, basketbol topu ve şehrin azizleri atkısını kolilere yerleştirerek Şanlıurfa’ya gönderdi.

Yardım kolileri Keberli Köyü İlköğretim okuluna ulaştırıldı ve öğrencilere dağıtıldı. Destek talep eden Öğretmende yardım kolileri ile gelen malzemeleri dağıttıktan sonra minik öğrencilerin mutluluklarını da Şehrin Azizleri taraftar grubuna gönderdiği fotoğraflarla paylaştı.

Şehrin Azizleri taraftar grubu adına yapılan açıklamada şunları söylediler: “Bizim meselemiz sadece futbol değil dedik, bunu herkese anlattık. Gerek yüz yüze gerek sosyal içerikli projelerimizle kendimizi ifade ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Bizde ki A.Hopaspor sevdası, mor-beyaz renklerin insanlara örnek olması yardımcı olması demektir.

Bu konuda bize yardımcı olan arkadaşlarımıza ve A.Hopaspor kulübü yönetici abilerimize Hopa halkı adına teşekkür ederiz”.

 HAYATİ AKBAŞ