AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR SEZON ÖNCESİ HAZIRLIKLARA BAŞLADI.

HOPASPOR SEZON ÖNCESİ HAZIRLIKLARA BAŞLADI.

HOPASPOR SEZON ÖNCESİ HAZIRLIKLARA BAŞLADI.

 

A.HOPASPOR İBRAHİM BAŞ’A EMANET

Hayati Akbaş


HOPA-
2017-2018 Bal Ligi futbol sezonunda mücadele edecek olan Hopa’nın efsane takımı A.Hopaspor yeni yönetim ile birlikte yeni sezonda teknik direktörlükte 2016-2017 sezonunda Iğdır Arasspor’un eski hocası İbrahim Baş ile anlaştı.

Artvin Hopa spor kulübü yönetim kurulunun yaptığı açıklamada; “Bildiğiniz gibi bir süredir teknik adam arayışımızı sürdürmekteydik. Hem A.Hopaspor’a yakışır hem de hedeflerimize bizi taşıyacak donanımda bir isim bulmak için uğraş verdik. A.Hopaspor kulübü yönetici kardeşlerimiz ile birlikte hem fikir olarak, Hopa’yı ve Hopa kültürünü bilen, güçlü bir futbol geçmişi olan, donanımlı bir isim olması sebebi ile İbrahim Baş artık tercihimiz haline geldi. Bu sezon başlıca hedefimiz şampiyonluk olduğu için bu yolda takımımızı İbrahim Baş teknik hocamıza emanet ediyoruz” denildi.

1 yıllık sözleşme imzalayan A.Hopaspor’un yeni teknik direktörü İbrahim Baş imza töreninde yaptığı açıklamada “A.Hopaspor gibi geçmişe adını yazdırmış büyük bir takımda çalışacağım için çok mutluyum ve burada şampiyonluk yaşamak istiyorum, Hepimiz Bir Olalım Hedefte Bir Olalım” dedi.

Artvin Hopaspor’un anlaşma imzaladığı teknik direktör İbrahim Baş1964 Manisa doğumlu. İbrahim Baş Geçmişte Turgutlusporu 3. Ligden 2.lige çıkararak kariyerinde önemli bir başarıya imza attı.

Takımımıza ve memleketimiz adına hayırlı olsun..

Artvin Hopa spor kulübü yönetim kurulunun yaptığı açıklamada “2016-2017 Bal Ligi sezonunda takımımıza verdikleri emeklerinden dolayı teknik direktörlerimiz Sayın Osman Kastan, İlkay Yazıcı, E.Koray Balcıoğlu ve Fatih Albay’a kulübümüz ve Hopa halkı adına teşekkür ederiz” denildi.