AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR ERZURUM KAMPINI TAMAMLADI

HOPASPOR ERZURUM KAMPINI TAMAMLADI

HOPASPOR ERZURUM KAMPINI TAMAMLADI

 

Hopa spor Salı günü kendi evinde S. Ardahan spor ile oynayacağı karşılaşmaya hazır

Başkan Mubin Çakmak, “Artvinli Salı günü Hopa ilçe stadında takımlarını destekleyerek bir üst tura çıkmada katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Hayati Akbaş

HOPA-A. Hopaspor’un Erzurum kampı sona erdi ve Hopa’ya döndü. Hopa’da kulüp tesislerinde Salı günü S. Ardahan spor ile oynayacakları Türkiye Kupası ilk tur karşılaşmasını beklemeye başladılar.

Hopa spor Teknik direktörü İbrahim Baş çok verimli bir kamp süreci geçirdiklerini ve takımda konsantre ve kondisyon ile hem Türkiye Kupası karşılaşmasına ve hem de 2017-2018 BAL ligine hazır olduklarını söyledi.

Hopa spor Başkanı Mubin Çakmak’ta yaptığı açıklamada Yönetim kurulundaki tüm arkadaşları ile başarı için ellerini taşın altına soktuklarını ve her türlü fedakârlığı yaptıklarını ifade ederek “Sahada sporseverlerin zevkle izleyecekleri oyunları sergileyecek bir kadro kurduk. Artvin ve Hopa sporun fedakâr ve cefakar taraftarının özverili destekleri ile her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi önümüze tek hedef koyduk. Bu anlamda ilk resmi karşılaşmamızı kendi taraftarımız önünde 22 Ağustos Salı günü Hopa İlçe stadında S. Ardahanspor ile Türkiye Kupası ilk tur maçı ile oynayacağız. Bu karşılaşmamıza Valimiz Sayın Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocatepe ve İlçe Kaymakam ve Belediye Başkanlarımızı da Hopa’ya şeref tribününe davet ediyoruz.

Hopa Kaymakamımız Sayın Ferit Görükmez, Belediye Başkanımız Sayın Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanımız Sayın Ergül Akçiçek, TSO Başkanımız Sayın Osman Akyürek, HOPAPORT Genel Müdürü Sayın Meriç Burçin Özer, Kurum Müdürlerimizi, Muhtarlarımızı, STÖ’leri başkan ve Y.K üyelerini, bezleri maddi ve manevi destekleri ile hep destekleyen İş dünyamızdan ve esnaflarımızdan Arkadaşlarımızı Hopa İlçe stadında takımlarını desteklemek için İlçe stadımıza davet ediyorum.

Tabi bir davetimiz de Hopa halkına olacak. 7’den 70’e genç yaşlısı, bayanlarımızı Hopa ilçe stadımıza Hopa spor-S. Ardahanspor Türkiye Kupası ilk tur karşılaşmasına davet ediyorum” dedi.