AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR DEVRE ARASI BOŞ DURMADI

HOPASPOR DEVRE ARASI BOŞ DURMADI

HOPASPOR DEVRE ARASI BOŞ DURMADI

HOPASPOR GELECEĞE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYOR

HOPA-Hopaspor devre arasını boş geçirmedi. Hopa spordan ayrılmak isteyen oyuncularla yolarını ayıran Hopaspor yönetimi ihtiyaç duyulan mevkilere gerekli transferleri yaptı. Yönetim devre arası transferi kapsamında 6 oyuncuyla sözleşme imzaladı.

Hopaspor yönetimi devre arası transferi kapsamında Ayancık Beldespor’dan kaleci Tanser Karoğlu, Ankara Demirspor’dan stoper Taner Araz, Çubukspor’dan Ön libero oyuncusu Tanzer Yunus Akman, Yeşilovaspor’dan Orta saha oyuncusu Mehmet Selçuk Adaş, Bartınspor’dan Sol kanat oyuncusu Doğukan Bayraktutar ve Çarşambaspor’dan Forvet Selman Yıldız’ı mor beyaz renklere kattı.

Hopaspor başkanı Oğuz Çapkınoğlu birinci devrede önlerine koydukları hedeflere ulaşmada istedikleri başarıyı gösteremediklerini ifade ederek “Biz birinci devre sonu yönetim kurulu olarak aldığımız karar gereği bir kısım oyuncularımızla yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Bu arkadaşlarımıza Hopaspor’a verdikleri hizmet için teşekkür ettik ve ediyoruz.

Hopaspor kadrosunda oluşan noksanlarımızı teknik kadromuzla oturup konuştuk ve devre arası gerekli transferleri yaptık. Taraftarımız ikinci devrede farklı bir Hopa sporu saha da seyredecektir. 15 Ocak Pazar günü sahamızda oynayacağımız Tedaş 12 Mart spor karşılaşmasında biz yeni bir başlangıç yapacağız. Aldığımız ceza nedeniyle seyircisiz oynayacağımız karşılaşmaya da mutlak galibiyet için çıkacağız.

HAYATİ AKBAŞ