AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPAPORT’TAN YENİ BİR HİZMET DAHA

HOPAPORT’TAN YENİ BİR HİZMET DAHA

HOPAPORT’TAN YENİ BİR HİZMET DAHA

 

HOPAPORT, SOLONPORT PORTAL UYGULAMASI İLE MÜŞTERİLERİNE ÖNEMLİ BİR KOLAYLIK DAHA SAĞLADI.

Hayati Akbaş

HOPA-HOPAPORT Otomasyon sistemlerini geliştirmeye devam ediyor. Sektörünün öncü kuruluşlarından olan SOLONPORT Yazılım ile çalışan HOPAPORT, yeni projelerle otomasyon sistemini geliştiriyor.

Tüm sistemlerinde tamamen Otomasyona geçen HOPAPORT, son olarak devreye aldığı yeni bir hizmet ile müşterilerine de önemli bir kolaylık sağladı.

MÜŞTERİLER LİMANDAKİ GEMİLERİNİN HER AŞAMASINI BİLGİSAYAR ORTAMINDA TAKİP EDEBİLECEK

HOPAPORT’un hayata geçirdiği yeni sistemde, müşteriler Liman sahasında bulunan gemilerin operasyon durumlarını anlık olarak takip edebilecekler.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Genel Müdür Meriç Burçin Özer HOPAPORT olarak otomasyona geçme çalışmalarımız 2015 yılında başlamış ve 2015 yılının ilk çeyreğinde tüm departmanlarımızda otomasyonu aktif hale getirdik. Yeni projelerimizle de otomasyon sistemimizi SOLONPORT ekibi ile birlikte sürekli geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

HOPAPORT olarak yeni hizmete sunduğumuz SolonPort Portal platformumuz ile müşterilerimize önemli kolaylıklar sağladık. Müşterilerimize vereceğimiz şifre ile HOPAPORT WEB sayfası üzerinden Online işlemlerden giriş yaparak limanımızda demirli gemilerindeki operasyon durumunun hangi aşamada olduğunu artık limana gelmeden takip edebilecekler.

HOPAPORT tarafından verilen bu hizmet sayesinde, ister Bilgisayar, ister tablet veya isterlerse Cep telefonu üzerinden, kendilerine verilen şifreyle giriş yaparak gemilerini takip edebileceklerdir.

“2018 yılı içerisinde de limanımız ve SolonPort ekibi ile yapacağımız başka çalışmalarla da sistemimizi geliştirmeye devam ederek, müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemekteyiz” dedi.