AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA’DA YENİ BİR BEYAZ EŞYA MAĞAZASI DAHA AÇILDI

HOPA’DA YENİ BİR BEYAZ EŞYA MAĞAZASI DAHA AÇILDI

HOPA’DA YENİ BİR BEYAZ EŞYA MAĞAZASI DAHA AÇILDI

 

UZUNLAR’DAN BİR ATILIM DAHA

Hopa’nın tanınmış İşadamlarından olan İsmail Uzun kardeşler Beyaz eşya sektörüne girdiler.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Mobilya sektörünün önemli markalarından olan Uzunlar şmdi de Beyaz Eşya sektörüne girdi. Hopa İlçe Merkezinde Turgay Ciner Caddesi üzerinde Profilo mağazasının açılışı da görkemli oldu.

Hopa’da Uzunlar Mobilya, Uzunlar Halıcılık, Uzunlar Çeyiz’den sonra, Uzunlar Beyaz Eşya sektörüne de atılım yapılarak, hem istihdam adına hem ilçe adına önemli bir açılış daha gerçekleştirildi.

Uzunlar Profilo Mağazası açılışına Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Belediye Başkanı Nedim Cihan, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Özbayraktar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, İl Genel Meclis Üyeleri Hüsnü Çakır, Murat Özçep ve Ömer Ustabaş, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Güven ve kalabalık bir vatandaş topluluğunun katılımıyla gerçekleştirildi.

İşyerinin açılış kurdelesi Kaymakam Görükmez ve Belediye Başkanının katılımıyla gerçekleşti. Açılışa katılanlar işyerini gezip stantlardaki eşyalarla yakından ilgilendiler.

Açılış sonrası katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. İşyerini açan İsmail Uzun tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür etti.