AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA’DA GÖZYAŞI EKSİK OLMUYOR

HOPA’DA GÖZYAŞI EKSİK OLMUYOR

HOPA’DA GÖZYAŞI EKSİK OLMUYOR

Bu defa da acı Yegenoğlu ailesine düştü.

Hopa’li İşadamı ve yıllarını Hopa spor’a adamış isim Ziya Yeğenoğlu hayatini kaybetti.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa’da yılbaşından bu tarafa yaşanan ölümlerin sayısı 60’i geçerken bu defa da ayni günde 3 cenaze birden toprağa verildi.

Hopa’nın taninmiş simalarından İşadamı, siyasetçi ve ayni zamanda yıllarını Hopa sporun başarısı için koşturmayla geçen Ziya Yeğenoğlu’nun ölümü ilçede büyük üzüntü yarattı. Ziya Yeğenoğlu tedavi için gittiği Rize’de safra kesesinden ameliyat olmuştu. Ameliyat sonrası oluşan enfeksiyon doktorların tüm çabalarına karşın giderilemediği öğrenilen Yeğenoğlu hastanede hayatini kaybettiği öğrenildi.

HOPA SUGÖREN’E TAŞİNDİ

Ziya Yeğenoğlu’nun ölüm haberinin ilçeye ulaşması ile birlikte herkes büyük üzüntüyü boğuldu. Hopa’da her kesim ile ilişkileri sıcak olan Yeğenoğlu’nun Sugören Camiinde kılınan cenaze namazına yakınları, sevenleri, dostları ve Hopa’lilar adeta akın etti. Aileye taziyede bulunmak için Cami avlusunda uzun kuyruklar oluşması gözlerden kaçmazken, Ziya Yeğenoğlu’nun cenazesi kılınan Cenaze namazı ardından Sugören Köyünde aile mezarlığında ailesinin ve sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.