AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA TSO’YA “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

HOPA TSO’YA “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

HOPA TSO’YA “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ve Hopa Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yaşar Uzuner’den Hopa TSO’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Hayati Akbaş

HOPA– Aralık ayında faaliyet geçen Hopa TSO’nun yeni hizmet binası için hayırlı olsun ziyaretler devam ediyor. Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ve Hopa Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yaşar Uzuner’den Hopa TSO’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek Hopa TSO’ya gerçekleştirdiği ziyarette hizmet binasının teknolojik bakımından son derece gelişmiş yapıya sahip olduğunu ifade ederek İlçeye ve kendilerine hayırlı olması temennisinde bulundu.  Bu tür büyük yatırımların tüm ilçeye katkı sağladığını ifade eden Akçiçek Hopa TSO Hizmet binasının ilçede modern görünümü ile de öne çıkan bir yapı olduğunu söyledi.

Hopa Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yaşar Uzuner’ de binanın ilçe için önemli bir kazanım olduğuna dikkat çekerek hem bina görseli hem de sunduğu konferans salonu ve benzeri imkânlarla Hopa için önemli bir yatırım olduğunu söyledi.

Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek binanın tüm Hopa’ya ait olduğunu dile getirerek teknolojik bir bina olmasının ötesinde toplantı salonları ve konferans salonu ile ilçenim önemli bir ihtiyacını karşılama kapasitesine sahip bir kazanım olduğunu ifade etti.

OSB, Mobilyacılar Sitesi ve Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili fikir alışverişi yapılan görüşme misafirlere ziyaretlerinden dolayı teşekkür edilerek Kaymakamlık Makamınca düzenlenen bir toplantıya katılmak üzere konuklarını uğurladı.