AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA TSO GENEL SEKRETERLİĞİNE HAMDİ YILDIRIM ATAND.

HOPA TSO GENEL SEKRETERLİĞİNE HAMDİ YILDIRIM ATAND.

HOPA TSO GENEL SEKRETERLİĞİNE HAMDİ YILDIRIM ATAND.

 

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası 27 yıllık hizmetinin ardından emeklilik talebinde bulunarak görevinden ayrılan Ali Uzun’dan boşalan göreve Hamdi Yıldırım’ı getirdi.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Ticaret ve Sanayi Odası 27 yıllık hizmetinin ardından emeklilik talebinde bulunarak görevinden ayrılan Ali Uzun’ dan boşalan göreve Hamdi Yıldırım’ ı getirdi. Oda bünyesinde Kalite Yönetim Temsilcisi, Dış Ticaret Uzmanı ve İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak görev alan Yıldırım Oda Yönetim Kurulu kararı ile Genel Sekreterlik görevine başladı.

Çiçeği burnunda Genel Sekreter yaptığı kısa açıklamasında “yaklaşık 4 yıldır Hopa Ticaret ve Sanayi Odasında çalışmaktayım. Benden önceki Genel Sekreterimiz Ali Uzun’ un bugüne kadar bana ve odamızın diğer personellerine göstermiş olduğu ağabeylik ve yöneticilik vasfından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Beni bu göreve laik gören Oda Yönetim Kuruluna ve başkanımız Sayın Osman Akyürek’ e ayrıca teşekkürlerimi ediyorum. Bu görevi daha özverili bir şekilde sürdürerek Odanın yükselen ivmesini ülke genelinde daha yukarıya taşımak için çaba sarf edeceğim. Odamıza ve Hopa’mıza hayırlı olsun’ dedi.

HAMDİ YILDIRIM KİMDİR?

1987 yılında Hopa’da doğan Hamdi Yıldırım ilk ve orta öğrenimini Hopa’da, lise öğrenimini ise Arhavi’de tamamladı. 2006-2011 yılları arasında ODTÜ KKK Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde okudu. Lisans eğitiminin ardından askerlik görevini tamamlayarak 2014 yılında Hopa TSO’ da göreve başlayan Yıldırım çeşitli görevlerde çalıştı. 2018 Ocak ayı itibarıyla Genel Sekreterlik görevine başladı.