AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA MUHTARLAR DERNEĞİNDEN TSO’YA ZİYARET

HOPA MUHTARLAR DERNEĞİNDEN TSO’YA ZİYARET

HOPA MUHTARLAR DERNEĞİNDEN TSO’YA ZİYARET

Hopa Muhtarlar Derneği temsilcileri odamızı ziyaret ederek Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennilerini ifade ettiler.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Muhtarlar Derneği temsilcileri odamızı ziyaret ederek Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennilerini ifade ettiler. Dernek Başkanı Murat Kemal Köse öncülüğündeki heyette Ertan Yenigül, Zafer Reisoğlu, Nevzat Azaklı, Abdullah Topaloğlu yer alırken misafirlerini karşılayan Yön. Krl. Bşk. Osman Akyürek’ e Başkan Yardımcısı Okan Poyraz ve Meclis Üyesi Alişan Ender Toplaoğlu eşlik etti.

Ziyaret sırasında hizmet binası hakkında bilgi veren TSO Başkanı Osman Akyürek, “Meclis toplantı salonunun yanı sıra 60 kişilik akreditasyon sınıfı ve 160 kişilik konferans salonu ile ilçemizin bu alanda ihtiyacı olan toplantı merkezi açığının giderildiğini “ ifade etti.

Akyürek “Konferans salonunda aynı anda 7 farklı dilde simultane çeviri imkânı sağlayan alt yapının bölgede tek olma özelliğine sahip olduğunu” söyledi.

Muhtarlar yaptığı değerlendirmede binanın prestij açısından önemli olduğu kadar teknik yapısı ile de öne çıktığına vurgu yaparak “İlçemize böylesi modern bir bina kazandırdığınız için şahsınıza, Yönetim ve Meclis üyelerinize ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dediler.