AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA KAYMAKAMI ARSLANTÜRK KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

HOPA KAYMAKAMI ARSLANTÜRK KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

HOPA KAYMAKAMI ARSLANTÜRK KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Hopa Kaymakamı Abdullah Arslantürk köy ziyaretlerine yeniden başladı.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Kaymakamı Abdullah Arslantürk kısa bir süre ara verdiği köy ziyaretlerine yeniden başladı.

Arslantürk beraberinde ilgili kurum müdürleri de olduğu halde bir günde 3 köyü birden ziyaret etti.  Güvercinli, Yeşilköy ve Pınarlı köylerini ziyaret eden Kaymakam Arslantürk ve beraberindeki kurum müdürlerini ziyaret ettiği köylerde köy muhtarları ve yardımcıları ile o köyde yaşayan vatandaşlar karşılayarak köylerinde yapılan ve yapılacak işlerle ilgili bilgi ve taleplerini ilettiler.

Kaymakam Arslantürk her zaman önceliklerinin vatandaşlarının huzurlu yaşaması olduğunu ifade ederek KÖYDES projesi kapsamında köylerin sorunlarını ara vermeden çözmeye devam ettiklerini ifade ederek sıcak karşılamalar için teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdı.

 

KAYMAKAM ARSLANTÜRK İLÇE ESNAFLARINI DA ZİYARET ETTİ.

Hopa Kaymakamı Abdullah Arslantürk beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Hasan Cavit, Yazı İşleri Müdürü Zeki Aksu ve Esnaf Odası Başkanı Samet Cihan ile birlikte İlçe esnaflarını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dileyerek bereketli kazançlar diledi.

Kaymakam Abdullah Arslantürk beraberindekilerle birlikte Kadın Girişim, Üretim, İşletme Kooperatifini de ziyaret ederek çalışmaları ve ürünler hakkında bilgiler aldı. Katıldıkları etkinliklerde, ilçenin tanıtımı adına önemli gördüğünü ifade ederek emek verenlere teşekkür etti.