AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA GENÇLİK MERKEZİ DEĞERLER EĞİTİMİ VERİLDİ

HOPA GENÇLİK MERKEZİ DEĞERLER EĞİTİMİ VERİLDİ

HOPA GENÇLİK MERKEZİ DEĞERLER EĞİTİMİ VERİLDİ

 

Hopa Gençlik Merkezinde Değerler Atölyesine katılan gençler üst geçidi kullanmanın önemi ve kullanımının arttırılması için çeşitli etkinliklerde bulundular.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Gençlik Merkezinde Değerler Atölyesine katılan gençler üst geçidi kullanmanın önemi ve kullanımının arttırılması için çeşitli etkinliklerde bulundular.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri tarafından 81 ilde “Gençlik Merkezleri Akademisi” başlığı altında akademik çalışmalar yapılmaktadır. Bu akademik çalışmalardan bir tanesi olan Değerler Atölyesi Değerler Eğitimi Hopa Gençlik Merkezi tarafından da çeşitli faaliyetlerle yürütülmektedir. Değerler Atölyesinde gençler yaygın eğitim teknikleri ile manevi değerlerimizi yaşayarak, gözlemleyerek ve hissederek öğrenme imkânı bulunuyorlar.

Değerler Atölyesi Değerler Eğitiminin bu ay ki teması olan Güven-Güvenilir olmak konusunu yaşayarak ve insanlara sosyal bir mesaj vermek isteyen gençlik liderimiz öğrencilerle beraber ellerinde insanların üst geçidi kullanmalarının daha Güvenli olduğunu anlatan pankartlarla üst geçitten geçtiler. Öğrenciler daha sonra daha çok kitleye ulaşabilmek için sosyal mesaj içerikli video çekimleri gerçekleştirdiler.

Eğlenceli ve hayatlarında güzel bir anı olarak kalan günün anısına fotoğraf çekindiler.