AnasayfaArtvin'den HaberlerHEMŞİNLİLER HİZMET VAKFI BAŞKANI NECMETTİN AYDIN HOPA’DA

HEMŞİNLİLER HİZMET VAKFI BAŞKANI NECMETTİN AYDIN HOPA’DA

HEMŞİNLİLER HİZMET VAKFI BAŞKANI NECMETTİN AYDIN HOPA’DA

Hemşinliler Hizmet Vakfı Başkanı Necmettin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Ferit Görükmez’i  makamında ziyaret etti.

Hayati Akbaş

HOPA-Hemşinliler Hizmet Vakfı Başkanı Necmettin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Ferit Görükmez’i  makamında ziyaret etti.

Vakıf Başkanı Necmettin Aydın, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Gündemlerinin Hopa olduğunu belirten Hopa Kaymakamı; “görev yaptığımız süre zarfınca Hopa’nın ilçe olarak sorunlarının çözümü, ekonomik ve sosyo-kültürel anlamda gelişmesi için bütün sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte iyi niyet ve samimiyetle yoğun bir şekilde gayret sarf edeceğiz.” Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen sohbetten sonra hep beraber hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kaymakam Görükmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini iletti.

BEDENSEL ENGELLİLER DERNEĞİ TEŞEKKÜR ETTİ.

Hemşinliler Hizmet Vakfı Başkanı Necmettin Aydın daha sonra Hopa Bedensel Engelliler Derneğini ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Aydoğan Yılmaz, Başkan Yardımcısı Evren Yazıcı, Yönetim kurulu üyesi Ömür Tayfun Balmumcu ve Dernek Sekreteri Metin Ustabaş  tarafından karşılanan Aydın ve yönetim kurulu üyelerine dernek ve dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi ve ardından derneklerine verdiği desteklerden dolayı bir teşekkür belgesi verdiler