AnasayfaArtvin'den HaberlerGRUP ABDAL 8 NİSAN’DA ARTVİN’DE

GRUP ABDAL 8 NİSAN’DA ARTVİN’DE

GRUP ABDAL 8 NİSAN’DA ARTVİN’DE

 

Grup Abdal, Artvin halkına 8 Nisan’da Doğa Restoran’da konser verecek.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Akuli Müzik Atölyesi, “Müzik Hayattır” etkinlikleri kapsamında Artvin halkını Grup Abdal konseriyle buluşturuyor. Konser 8 Nisan cumartesi günü saat 20.00’da Doğa Restoran’da.

Artvin’de 5 yıldır faaliyetlerini sürdüren Akuli Müzik Atölyesi, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında usta sesleri Artvin halkıyla buluşturmaya devam ediyor. Daha öncesinden Erdal Erzincan, Suavi konserleriyle Artvinliye muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatan Akuli Müzik atölyesi, şimdi ise Grup Abdal konseri için hazırlıklarını tamamladı.

Artvin’deki yüreğimizin ritmi olan Akuli Müzik Atölyesi, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı çalışmaları devam ediyor. Müziğin temel yapılarını kavramaya ve çalma becerisini geliştirmeye daha fazla olanak tanıyan Akuli Müzik Atölyesi gençlerin gelişimlerinin yanı sıra önemli isimleri de Artvin halkıyla buluşturuyor. Bir birinden önemli isimleri Artvin halkıyla buluşturan Akuli Müzik Atölyesi şimdi ise Grup Abdal konseri için kolları sıvadı.

Ünlü müzik grubu olan Grup Abdal,  8 Nisan Cumartesi günü Doğa Restoranda Artvin halkıyla buluşuyor. Artvin halkını konsere davet eden Akuli Müzik Atölyesi, bilet satışlarını devam ettiği belirterek, bilet temin etmek isteyenler Akulü Müzik Atölyesi ve Limit Pub’a başvurmaları gerekiyor.

Akuli Müzik atölyesi Grup abdal konserinin ardından, Nurettin Rençber ve Ezginin günlünü Artvin halkıyla buluşturmayı planlıyor.