AnasayfaArtvin'den HaberlerGÖRÜKMEZ, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İDARECİLER VE VELİLERLE BİR ARAYA GELDİ

GÖRÜKMEZ, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İDARECİLER VE VELİLERLE BİR ARAYA GELDİ

GÖRÜKMEZ, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İDARECİLER VE VELİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Milli Eğitim Müdürlüğü İdareciler ve Velilerle bir araya geldi.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Milli Eğitim Müdürlüğü İdareciler ve Velilerle bir araya geldi. Vatandaşlarla buluşma toplantıları kapsamında, Hopa Öğretmenevinde Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez başkanlığında “Hopa ’da Eğitim ve Sorunları” konulu toplantıda önce okul müdür müdürleri bir araya geldi.

Bu toplantıda çözüm önerileri görüşüldü. Daha sonra toplantıya okul aile birliği başkanları da dâhil edilerek eğitim ile ilgili konular üzerinde ortaya konulan öneriler konuşuldu. Velilerin eğitim süreçlerine daha çok dâhil olmasının sağlanması üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Döne, en önemli konunun öğrenci güvenliği olduğunu bu konuda hem okul idaresine hem de velilere önemli görevler düştüğünü belirtti.

Her iki grupla ayrı ayrı gerçekleşen görüşmelerde ortaya çıkan sonuçlar katılımcılar tarafından toplantının olumlu ve verimli geçtiği yönünde değerlendirildi.

Her ay düzenli olarak yapılması kararlaştırılan toplantı sonunda Kaymakam  Ferit Görükmez katkıda bulunan tüm yöneticilere ve velilere teşekkür etti.