AnasayfaArtvin'den HaberlerÇORUHSPOR, VETERANLAR LİGİNDE DE MÜCADELE EDECEK

ÇORUHSPOR, VETERANLAR LİGİNDE DE MÜCADELE EDECEK

ÇORUHSPOR, VETERANLAR LİGİNDE DE MÜCADELE EDECEK

 

Artvin Çoruh Spor Kulübü 2017-2018 futbol sezonunda süper amatör, U 14 ve U 13 liginin ardından Veteranlar liginde de mücadele etmek için yönetim kurulu karar aldı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Çoruh Spor Kulübü Vetreranlar ligine kaydını yaptırdıktan sonra Özer Sevim hocanın öncülüğünde Çoruhspor Veterenlar takımı kurarak 28 Ekim 2017 Cumartesi günü başlayacak olan Veterenlar Ligine İskebe şehir stadında hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Sportif Direktör Uğur Sarıçam gazetemize yaptığı açıklamada; “Geçen yıl Özer hocam ve ben Fındıklı spor Veterenlar takımında oynadık çok keyif aldık. Veterenlar Takımı 40 yaşının üstündeki sporcular dan kurulu bir takım. 4 tane 79 ve 80 doğumlu kontenjan hakkı bulunuyor bu sporcuların ikisi sahada ikisi yedek olmak şartı var müsabakalar 35’er dakika 2 devre oynanıyorlar. Veterenlar liglerinde tüm müsabakalara sporcuların aileleri de geliyor ve güzel bir hafta sonu geçiriyoruz. Herkes deplasmanlara ailelerini götürüyor her iki takım aileleri genel de hep birlikte yemek yiyerek sohbet ediliyor dostluklar artıyor. Artvin de eksik olan Veterenlar takımını da özer Sevim hocam, Engin Uluköy ve Ufuk kardeşimin öncülüğünde Artvin Çoruh Spor Kulübü çatısı altında kurduk ve takımımız hocası özer Sevim’dir. Çoruhspor Vereranlar takımı olarak ligi ilk üçte tamamlayarak Antalya da yapılan turnuvalara katılmak ilk hedefimiz. Tüm Artvin halkını hafta sonu Artvin İskebe şehir stadında yapılacak olan ligin ilk müsabakası olan Artvin Çoruhspor – Ardeşen spor Veterenlar müsabakasına bekliyoruz.