AnasayfaArtvin'den HaberlerCANKURTARAN TÜNELİ AÇILMADAN BU KAZALARIN ÖNÜNE GEÇİLEMEYECEK

CANKURTARAN TÜNELİ AÇILMADAN BU KAZALARIN ÖNÜNE GEÇİLEMEYECEK

CANKURTARAN TÜNELİ AÇILMADAN BU KAZALARIN ÖNÜNE GEÇİLEMEYECEK

 

CANKURTARAN YİNE CAN ALDI

Cankurtaran Dağında yük taşıyan bir tırla otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin’in Borçka ile Hopa ilçelerini birbirine bağlayan Cankurtaran Dağında yük taşıyan bir tırla otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı

Zeki M.nin kullandığı 61.K.12442 plakalı TIR,  Nevzat İşler’in kullandığı 25.SF. 347 plakalı Otomobil’e çarpması sonrası meydana gelen kaza’da Otomobil yolun kenarından aşağıya yuvarlandı.  Kaza yerine gelen 112, AFAD ve HOPAK ekipleri olaya anında müdahale ettiler.  Yaralılar ambulansla Hopa Devlet hastanesine kaldırıldı.

Artvin AFAD ve Hopa HOPAK ekiplerinin kurtarma çalışmaları sonrası yaralılar Erzurum nüfusuna kayıtlı H.S ve Narman Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Nevzat İşler kaza yerinden çıkartılıp ambulanslar ile Hastaneye kaldırıldılar.

Yaşanan Üzücü kazada yaralı olarak olay yerinden 112 AFAD ve HOPAK ekipleri tarafından çıkartılan yaralılardan Erzurum Narman ilçesi Halk eğitim müdürü Nevzat İşler Hopa Devlet hastanesinde yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kazayla ilgili başlatılan soruşturmanın da devam ettiği öğrenildi.