AnasayfaArtvin'den HaberlerBİRLİK MÜHENDİSİ HASAN ÖZPERVANA VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

BİRLİK MÜHENDİSİ HASAN ÖZPERVANA VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

BİRLİK MÜHENDİSİ HASAN ÖZPERVANA VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

Arhavi Köylere Hizmet Götürme Birliği görevinden Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi Müdürü görevine başlayan Hasan Özpervan’a veda yemeği düzenlendi

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi Köylere Hizmet Götürme Birliği görevinden Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi Müdürü görevine başlayan Hasan Özpervan’a Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın tarafından Pınar Restoranda veda yemeği düzenlendi.

Programa Kaymakam Şeref Aydın, İl Encümeni Erkan Özyazıcı, Özel İdare müdürü Ali Durmuş, Birlik müdürü Mustafa Küçükalkan, Şantiye şefi Yaşar Güneş, Köy muhtarları ve eşleri katıldı.

Programda konuşma yapan Erkan Özyazıcı; “Birlik mühendisi görevini 11 sene başarı ile yapan arkadaşımızın veda gecesinde bir arada bulunmaktayız arkadaşımız birlik görevini başarı ile yürütmüştür onun için yeni bir sayfa açılıyor Artvin Arhavi Organize Sanayi müdürlüğü görevinde en iyi şekilde yapacaktır kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Hasan Özpervan, verilen yemekten dolayı Kaymakam Şeref Aydın ve arkadaşlarına teşekkür ettiğini ve içinde buruk bir sevinç olduğunu söyledi.

Kaymakam Aydın, “ birlik mühendisi arkadaşımız 11 yıl başarılı bir çalışma dönemini tamamlayarak ilçemiz için son derece önemli olacak Artvin Organize Sanayi Bölgesi müdürü olarak çalışmalarına devam edecektir. Hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Gecenin anısına hediye takdiminden sonra yemeğe katılan muhtarlarımızla toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.