AnasayfaArtvin'den HaberlerBAŞKAN ATAN, KARATE TÜRKİYE 1’NCİSİ MURAT ÖZ’Ü ÖDÜLLENDİRDİ

BAŞKAN ATAN, KARATE TÜRKİYE 1’NCİSİ MURAT ÖZ’Ü ÖDÜLLENDİRDİ

BAŞKAN ATAN, KARATE TÜRKİYE 1’NCİSİ MURAT ÖZ’Ü ÖDÜLLENDİRDİ

 

Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Türkiye Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Erkek Karate Şampiyonası’nda 75 kilogramda1’nciliği elde eden Murat Öz’ü makamında tebrik ederek ödüllendirdi.

 BORÇKA-Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Türkiye Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Erkek Karate Şampiyonası’nda 75 kilogramda1’nciliği elde eden Murat Öz’ü makamında tebrik ederek ödüllendirdi.

Karate Artvin İl Temsilcisi ve Antrenörü Şirin Ali Öz ile birlikte başarılı Karate Sporcusu Murat Öz’ü makamında kabul eden Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan; “Sporcumuzun son yıllardaki başarıları göz ardı edilemeyecek kadar arttı. Eğitim kökenli bir Belediye Başkanı olarak bu tür sportif faaliyetleri her zaman yakinen takip ediyor ve her türlü desteği elimizden geldiği kadar yardımcı oluyoruz. İnşallah Murat kardeşimizin bundan önceki yapmış olduğu centilmenlik çerçevesinde göstermiş olduğu üstün başarılarını artırarak devam etmesini arzuluyorum. Allah’ın izniyle Balkan ülkelerinde yapacağı müsabakalarda Borçka ilçemizi, Artvin ilimizi vede Türkiye’mizi en iyi şekilde alnının akıyla başarılarından söz ettirip sağ salim ilçemize geri dönmesi en büyük arzumuzdur. Tabi ki bu başarılarının tesadüf olmadığı aşikardır. Antrenörü aynı zamanda ağabeyisi olan Şirin Ali Öz’ü de tebrik etmek istiyorum, başarı hep beraber gelir” diyerek Karate Sporcusu Murat Öz’e 1 adet çeyrek altın ve bir miktar para ile ödüllendirerek başarılar diledi.

Ziyaret çekilen hatırı fotoğrafının ardından sona erdi.

HAYATİ AKBAŞ