AnasayfaArtvin'den HaberlerBAŞKAN MUBİN ÇAKMAK’TAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞKAN MUBİN ÇAKMAK’TAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞKAN MUBİN ÇAKMAK’TAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak yönetimiyle birlikte Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hayati Akbaş

HOPA- Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak yönetimiyle birlikte Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hopaspor Başkan ve yönetimini sıcak bir ortamda karşılayan Başkan Nedim Cihan “Sizleri böyle birlik ve beraberlik içinde görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu birlik Hopa sporumuzu başarıya getirecek en önemli güçtür” dedi.

Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak’ta sıcak karşılama için teşekkür ederek “Bizler hepimiz gerek maddi ve gerekse Manevi olarak elimizden gelen fedakarlıkları yaparak bu yola çıktık. Biliyoruz ki bir kent bizim arkamızda ve kentin ötesinde gözlerini ve gönüllerini Hopa’ya çevirmiş ilimiz ve diğer ilçelerimiz ve diğer şehirlerimizde yaşayan binlerce Artvinli, Hopa’lı da takımımızdan başarı bekliyor.

Bizler camia olarak önümüze koyduğumuz 3 lig hedefi için önemli bir yol kat ettik. Bundan sonra her karşılaşmamızda alacağımız puan ve puanlar bizi şampiyonluğa bir adım daha yaklaştıracaktır. İşte bu hedefe ulaşmada Hopa Belediyesinin verdiği maddi ve manevi destek bizlere önemli moral destek vermektedir. Teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ve başarı dilekleri ardından sona erdi.