AnasayfaArtvin'den HaberlerBAŞKAN KOCATEPE’DEN HASTAHANE ZİYARETİ

BAŞKAN KOCATEPE’DEN HASTAHANE ZİYARETİ

BAŞKAN KOCATEPE’DEN HASTAHANE ZİYARETİ

1

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi gören hastaları ziyaret etti.

ARTVİN– Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, Artvin Devlet Hastanesinde yatarak tedavi gören ve acil serviste ki hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Hastalarla sohbet ederek istek ve ihtiyaçlarını soran Başka Kocatepe’ye hastalar ve hasta yakınları ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Hastahane de verilen hizmetlerden oldukça memnun olduklarını dile getirdiler.

Her zaman olduğu gibi vatandaşımızın yanındayız

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe; “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Tedavi gören hastalarımızı ziyaret ederek onlarla hemhal olmaya çalıştık. Hasta ve yakınlarına moral ve isteklendirme vermek için ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Ziyarette Artvin Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr. Hasan Gündoğdu ve görevli personel hazır bulundular.

HAYATİ AKBAŞ