AnasayfaArtvin'den HaberlerBAŞKAN FİRET ORMAN BABA OCAĞI MEMLEKETİ HOPA’DA

BAŞKAN FİRET ORMAN BABA OCAĞI MEMLEKETİ HOPA’DA

BAŞKAN FİRET ORMAN BABA OCAĞI MEMLEKETİ HOPA’DA

 

Hopa’yı ziyaret eden  Beşiktaş spor Kulüp Başkanı Fikret Orman Baba ocağı memleketi Hopa’yı ziyaret ederek büyüklerinin mezarlarını ziyaret etti.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin’de Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman Memleketi olan Artvin’in Hopa İlçesine gelerek anneannesinin ve dayısının mezarını ziyaret etti. Artvin Hopa spor Eski Kulüp Başkanı Nedim Koyuncu ‘nün konuğu olarak Artvin’e gelen Fikret Orman havanın yağmurlu olmasına rağmen mezarlığa giderek dua etti.

Deniz Türüç transferiyle ilgili herhangi gelişme yoktur

Mezarlık ziyareti sonra Hopa Sahilinde bulunan Bordo Mavi isimli kafede dinlenen Fikret Orman burada basın mensuplarının Kayserispor’un Futbolcusu Deniz Türüç Beşiktaş’a transferi ve Quaresma’nın Çin’e transferleriyle ilgili sorularını yanıtladı. Orman; Transfer Çalışmalarına Önümüzdeki Hafta İtibaren başlayacağız Orman Deniz Türüç transferiyle ilgili herhangi gelişme yoktur.  Şimdilik böyle bir transfer yoktur. Ben çıkan haberleri de okumadım ve görmedim ama böyle bir transfer yok” dedi.

Çin’e Beşiktaş gidecek, Quaresma değil.

Başkan Fikret Orman Quaresma ile ilgili bir soruya da  “Çin’e Beşiktaş gidecek, Quaresma değil. Biz kampa Çin’e gideceğiz ama Quaresma değil” diye konuştu.

Orman transfer çalışmalarına henüz başlamadıklarını ifade ederek “Transfer çalışmalarına daha yeni başlayacağız.. Önümüzde ki haftadan itibaren transfer çalışmalarına başlayacağız.” diye konuştu.