AnasayfaArtvin'den HaberlerBAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM, VALİLİĞİ ZİYARET ETTİ

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM, VALİLİĞİ ZİYARET ETTİ

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM, VALİLİĞİ ZİYARET ETTİ

Başbakan Binali Yıldırım, Artvin Valiliğini ziyaret etti.

 Hayati Akbaş

 ARTVİN– Başbakan Binali Yıldırım, 16 Nisan Pazar günü yapılacak referandum öncesi Artvin’e ziyaret gerçekleştirdi.

Havayoluyla Artvin’e gelen Başbakan Binali Yıldırım’ı, Artvin Şehir Stadyumu’nda Vali Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve protokol üyeleri tarafından resmi törenle karşılandı.

Başbakan Yıldırım, polis mangasını selamladıktan sonra Artvin Valiliğine geldi.

 

Artvin halkı tarafından sevgi ve coşku ile karşılanan Başbakan Binali Yıldırım, partisi tarafından Milli İrade Meydanı’nda düzenlenecek miting öncesinde Vali Ömer Doğanay’ı makamında ziyaret etti.

 

Başbakan Binali Yıldırım, Valilik Şeref Defterini imzalayarak Vali Ömer Doğanay ile bir süre görüştü.

 

Ziyarete, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Artvin Milletvekili İsrafil Kışla da katıldı.

 

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ

 

 

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, partisi tarafından düzenlenen Artvin mitingi ardından Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi ziyaret etti.

Artvin Milli İrade Meydanında düzenlenen miting ardından beraberindeki Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Haberleşeme ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mimar Kadir Topbaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül ile birlikte Artvin Belediyemizi ziyaret eden Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ı belediye girişinde Başkan Mehmet Kocatepe ve belediye personeli karşıladı.

Zabıtaların oluşturduğu tören mangasını selamlayan Başbakan Binali  Yıldırım, daha sonra Başkan Kocatepe’nin makamına geçti. Başkan Kocatepe, ziyaret sırasında Belediye çalışmaları hakkında Başbakan Binali Yıldırım’a bilgi vererek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ziyarette günün anısına Başkan Kocatepe, Başbakan Yıldırım’a Artvin’in genel görünümü yağlı boya ile çalışılmış tabloyu hediye etti.

Çeşitli hediyelerin ardından basına kapalı olan ziyaret sona erdi.

 

 

HOPA HEYETİ TOPLUCA BAŞBAKANI KARŞILADI

 

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven ve parti yönetimi de Başbakanı Binali Yıldırım’ı topluca karşılayanlar arasındaydılar.