AnasayfaVakıftan HaberlerARTVİNLİLER HİZMET VAKFI DANIŞMA KURULU TOPLANDI

ARTVİNLİLER HİZMET VAKFI DANIŞMA KURULU TOPLANDI

ARTVİNLİLER HİZMET VAKFI DANIŞMA KURULU TOPLANDI

ARTVİNLİLER HİZMET VAKFI ‘ NIN DANIŞMA KURULU DR. MİKAİL KAYA BAŞKANLIĞINDA TOPLANARAK “HİZMET BİNASI” PROJESİNİ  DEĞERLENDİRDİ.

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ , SAAT 19:00’ DA GAYRETTEPE’ DE Kİ VAKIF MERKEZİNDE YAPILAN TOPLANTIYA ; VAKFIMIZIN  ONUR KURULU ÜYESİ  SAYIN İSMET ACAR, KURUCU BAŞKAN SAYIN ATİLLA ÖZTÜRK,  ÖNCEKİ DÖNEM BAŞKANLARIMIZ  SAYIN İLKER KAYA,HIZIR GÜNEŞ, RECAİ DELİBAŞIOĞLU, HAKAN BEKAR VE  DR. MUSTAFA MELEK İLE, DANIŞMA KURULU ÜYELERİ, YÖNETİM  VE DENETLEME KURULU ÜYELERİ KATILDI.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN ESEN YAĞCI YAPTIĞI KONUŞMADA; VAKIF RESMİ SENEDİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİK İLE DANIŞMA KURULU ÜYE SAYISININ 21 DEN 25 KİŞİYE ÇIKARILDIĞINI, BU DOĞRULTUDA MUBİN ÇAKMAK, PROF.DR. ÖMER KAMİL DOĞAN, METİN TURAN VE MERVE ÖZTOPALOĞLU’ NUN  DANIŞMA KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİĞİNİ BELİRTTİ.

BAŞKAN ESEN YAĞCI  GENEL KURUL SONRASI  ONİKİ YENİ  ÜYE YAPILDIĞINI  BELİRTEREK ,  YENİ ÜYELER;  NEJDET MENTEŞ, KORAY ALPTUĞ DÜZGÜN, TAYLAN ÖZGÜR HATİNOĞLU, MUZAFFER KÜÇÜK, YASİN DÖNMEZ, ERGİN ARSLANOĞLU, SERPİL DUDAROĞLU, NURİ VATAN, MURAT BAYTAN, METİN BAYRAMİN, DEMİRKAN KİRMAN VE MERVE ÖZTOPALOĞLU  İSİMLERİNİ TOPLANTIYA KATILANLARA SUNDU.

TOPLANTININ ÖNEMLİ GÜNDEM MADDESİ OLAN “HİZMET BİNASI” İNŞAATİ İLE İLGİLİ , PROF. DR. İLHAN AVCI  İSKİ İLE YAPILAN GÖRÜŞMELERİ AKTARDIKTAN SONRA , PROJEYİ YÜRÜTEN YÜKSEK MİMAR VE VAKFIMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ  MİMAR EROL ŞALİKOĞLU, KAVACIK’ TA YAPIMINA BAŞLANAN “HİZMET BİNASI” İNŞAATİNDE GELİNEN SON DURUM HAKKINDA BİLGİ VERDİ. HAFRİYAT İŞLEMLERİNİN BİTTİĞİNİ VE TEMEL ATILDIĞINI ,KABA İNŞAATİ  ŞUBAT AYI SONUNA KADAR BİTİRMEYİ HEDEFLEDİKLERİNİ  BELİRTTİ.  KATKI SAĞLAYAN  HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ.

SAYIN İSMET ACAR, KAVACIK’ TA YAPILAN “HİZMET BİNASI” İNŞATİNE BURDA BULUNAN TÜM KATILIMCILARIN  İMKANLARI DOĞRULTUSUNDA DESTEK VERMESİ GEREKTİĞİNİ, GELİNEN AŞAMANIN  SON DERECE BAŞARILI OLDUĞUNU VE MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİRDİ. AYRICA EN KISA ZAMANDA GENİŞ KATILIMLI BİR TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILMASI GEREKTİĞİNİ DE BELİRTTİ.

DANIŞMA KURULU TOPLANTISI , YEMEK VE ŞAVŞATLI SANATÇILARIMIZ HÜSNÜŞEN YAŞAR VE MÜRSEL AKDEMİR’ İN YÖRESEL MÜZİK DİNLETİSİYLE SONA ERDİ.