AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’Lİ İŞ ADAMLARINDAN AGC ZİYARET

ARTVİN’Lİ İŞ ADAMLARINDAN AGC ZİYARET

ARTVİN’Lİ İŞ ADAMLARINDAN AGC ZİYARET

Artvinli İş Adamları,  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Artvin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettiler.

ARTVİN-Artvinli İş Adamları,  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Artvin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski İl Başkanı aynı zamanda iş adamı Seçkin Kurt ve ilimiz değerli iş adamlarından Saffet Keskin, Tuncer Pınar, İsrafil Gültekin, Ufuk Saraç basın çalışanlarının ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” olması münasebetiyle Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan’ı makamında ziyaret ettiler.

CHP eski İl Başkanı İş adamı Seçkin Kurt, Milletimizin ortak sesi olmanın ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Artvin Gazeteciler Cemiyetinin hizmet binasına kavuşmasından dolayı hayırlı olsun temennisinde bulunan Seçkin Kurt, göreve geldiğiniz günden itibaren önemli ve güzel çalışmalar gerçekleştirdiniz. Bu bağlamda sizi ve yönetiminiz kutluyorum dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, ise yeni hizmet binamızın var oluşunda verdiğini maddi ve manevi verdiğiniz destekleriniz Artvin basın camiasına büyük katkılar sağlamıştır. Meslektaşlarım ve yönetimim adına teşekkürlerimi arz ediyorum

HAYATİ AKBAŞ