AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’İ BELÇİKA’DA GÖRMEK İSTİYORUZ!

ARTVİN’İ BELÇİKA’DA GÖRMEK İSTİYORUZ!

ARTVİN’İ BELÇİKA’DA GÖRMEK İSTİYORUZ!

1-1

Başkan Kocatepe’yi Belçika’da düzenlenecek Karadeniz Kültür Festivaline davet ettiler

GURBETTE KARADENİZ FESTİVALİ

ARTVİN-1-5 Mart 2017 tarihleri arasında Belçika’nın Genk kentinde gerçekleşecek Karadeniz Kültür Sanat Festivali öncesi Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye ziyaret gerçekleşti. Festival hakkında başkan Kocatepe’ye bilgi veren organizasyon sorumlusu Hüseyin Güler ve Avrupa Trabzon Dernekler Federasyonu Kadın Kolları başkanı Neşe Tozun ”Artvin’i mutlaka aramızda görmek istiyoruz” dediler.

ARTVİN FESTİVALE RENK KATAR

Artvin’in muhteşem doğal güzelliklere olmasın yanı-sıra zengin bir kültür ve turizm şehri olduğunu belirten Hüseyin Güler “Artvin Belediyemizi ve ilçelerimizi Belçika’ya davet ediyoruz. Artvin’in tüm güzelliği bu festivale renk katacak ayrı bir önem verecektir” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Artvin Belediye Başkanı Kocatepe ise festival de emeği geçenleri tebrik etti.

KARADENİZ AVRUPA’YA AKACAK

Tekirdağ-İstanbul-İzmit, Sakarya-Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu, Çorum, Sinop, Tokat, Amasya, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Gümüşhane, Bayburt ve Artvin illerinin katılımıyla gerçekleşecek Festivalde” tarih-kültür-sinema-tiyatro-turizm-dans-spor-müzik alanlarından bir-birinden güzel etkinlikler gerçekleşecek. Açılacak yemek ve gıda stantları ile ise Karadeniz Bölgesinin yöresel mutfağı ve ürünleri sergilenecek. Festival kapsamında ziyaretçilerin memnun kalması için her türlü detay titizlikle inceleniyor

HAYATİ AKBAŞ

1-2 1-3