AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DEN FOX TV VE İSMAİL KÜÇÜKKAYA’YA AFGAD’DEN TEŞEKKÜR

ARTVİN’DEN FOX TV VE İSMAİL KÜÇÜKKAYA’YA AFGAD’DEN TEŞEKKÜR

ARTVİN’DEN FOX TV VE İSMAİL KÜÇÜKKAYA’YA AFGAD’DEN TEŞEKKÜR

 

FOX TV. Çalar saat program sunucusu İsmail KÜÇÜKKAYA tarafından “HER EVE VE İŞYERİNE BİR YEREL GAZETE ALALIM” kampanyası başlatılması yerel medya olarak memnuniyetle karşılandı. 

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Faal Gazeteciler Derneği Başkanı (AFGAD) ve 35 yıldır gazetecilik yapan Sarp Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Turan Şentürk, Küçükkaya’ya teşekkür ederek; “Fox TV Çalar Saat Sabah Haber Program Sunucusu Sayın İsmail Küçükkaya’nın başlattığı kampanya bizim için hayati önem taşımaktadır.

Bundan dolayı Artvin yerel basın medyası olarak son derece memnuniyetimizi ifade etmek istiyorum. Rahmetli büyük devlet adamımız 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün söylediği” EN BÜYÜK BASIN YEREL BASINDIR” sözü sizin başlattığınız bu kampanya ile yerel basın daha da güçleneceği, Türkiye genelinde milyonlarca kişinin severek okuyacağı ve yerel haberleri takip edeceğini umuyorum.

Sayın İsmail Küçükkaya FoxTv. Çalar Saat programında başlattığınız “Her eve ve iş yerine bir gazete alalım” kampanyasını Artvin Faal Gazeteciler Derneği (AFGAD) olarak destekliyor, yaptığınız bu girişimden ötürü sizlere ve fox ailesine sonsuz teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. İleride Artvin’de yapacağımız basın etkinliğinde sizleri aramızda görmek istiyoruz”.