AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE SAMSUNG BEYAZ EŞYA MAĞAZASI AÇILDI

ARTVİN’DE SAMSUNG BEYAZ EŞYA MAĞAZASI AÇILDI

ARTVİN’DE SAMSUNG BEYAZ EŞYA MAĞAZASI AÇILDI

Artvin ve Yusufeli’nde yaklaşık 13 yıldır mobilya, inşaat ve beyaz eşya sektöründe esnaflık yapan Talip Sucu Artvin’de SAMSUNG il bayiliğini açarak beyaz eşya sektörüne yeni bir soluk kazandırdı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Cumhuriyet Caddesi askerlik şubesi yanında gerçekleştirilen SAMSUNG Beyaz Eşya Mağazası’nın açılış törenine, Artvin Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Saadet Partisi İl Başkanı Gültekin Soydan, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, işletme sahibi Talip Sucu, çok sayıda Artvinli iş adamları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan işletme sahibi Talip Sucu, “saygıdeğer valim, sayın başkanım hepiniz açılış törenimize hoş geldiniz. Bizim amacımız daha çok para kazandırmak değil, Allah’ın rızasını kazanmak için çalışıyoruz. İşletmemiz Artvin’imize hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, bu ticarethanenin açılışında, sizlerle birlikte olmaktan mutluluğumu ifade etmek istiyorum. Her geçen gün Artvin’imiz de yeni yeni istihdam alanları böyle bir prestij mağazaların açılması Artvin’imizin bundan sonraki ticaret hayatındaki yansımaları hepimizi ümitlendiriyor.  Gönül arzu eder ki bir tane dükkan kapanmasın.  Ama şuanda biz geldiğimizden bu güne kadar yaklaşık 260’ıncı dükkanın açılışını yapıyoruz. Yeni açılan dükkân, yeni istihdam demek. İnşallah bundan sonra yeni dükkanlarımız prestij mekanlarımız açılarak, Artvin’de kaliteli mala ihtiyacı olan kardeşlerimiz şehrin dışına gitmez hatta dışarıdan illerden ilçelerden Artvin’e alış verişe gelen insanlar olur. Böyle bir günde sizlerle birlikte böyle güzel bir müesseseyi açmak bizlere nasip olduğu için hamd ediyoruz. İşletme sahibi Talip Sucu kardeşimize helal kazançlar diliyoruz” dedi.

Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, bereketli bol kazançlar temenni ederek işletmenin Artvin’e hayırlı uğurlu olmasını söyledi.

Vali Yardımcısı Öztürk’ün konuşmasının ardından ARTSO Başkanı Kurul Özel’de işletme sahibi Talip Sucu’ya Artvin’e kazandırdığı böyle bir iş yeri için hayırlı uğurlu temennisinde bulundu.

Açılış töreni, katılımcıların konuşmasının ardından kurdele kesimi yapılarak, vatandaşlar mağazada bir süre gezdiler.