AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE PTT YILBAŞI TEBRİK KARTLARI TOPLU OLARAK POSTAYA VERİLDİ

ARTVİN’DE PTT YILBAŞI TEBRİK KARTLARI TOPLU OLARAK POSTAYA VERİLDİ

ARTVİN’DE PTT YILBAŞI TEBRİK KARTLARI TOPLU OLARAK POSTAYA VERİLDİ

PTT’ce 2017 yılı Yılbaşı için düzenlenen “Tebrik Kartı Bizden, Göndermesi Sizden” konulu kampanya kamuoyun da ve özellikle de öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. 

Hayati Akbaş

ARTVİN-PTT’ce 2017 yılı Yılbaşı için düzenlenen “Tebrik Kartı Bizden, Göndermesi Sizden” konulu kampanya kamuoyun da ve özellikle de öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor.

PTT Yılbaşı nedeniyle özel olarak hazırlanmış olan 6 çeşit görselden oluşan tebrik kartlarının halkımızca PTT Gişelerinden ücretsiz olarak temin edildiği gibi söz konusu tebrik kartlarının PTT Personelince İl ve İlçelerimizdeki okullarda eğitim ve öğretim gören öğrencilere de ayrıca dağıtımı sağlanmış olup, müşterilerce sadece tebrik kartlarının postaya verilme ücretinin ödeneceği belirtildi.

Kampanya dahilinde Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman ve Gazi Ortaokulu Müdürü Osman Pehlivan’ın katılımıyla öğrenciler tarafından yazılan ve Yeni Yıl dileklerinin belirtildiği tebrik kartları Artvin PTT Merkezi gişelerinden toplu olarak postaya verildi.

Burada kısa bir konuşma yapan Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman yaklaşmakta olan Yılbaşı nedeniyle Teşkilatlarınca düzenlenen “Tebrik kartı Bizden Göndermesi Sizden” konulu kampanyaya göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı Başta Gazi Ortaokul Müdürü Osman Pehlivan ve öğrencileri olmak üzere kampanyaya ilgi gösteren tüm müşterilere teşekkür etti.

Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman Artvin PTT Merkezi Müşteri Holünde düzenlenen tebrik kartlarının postaya verilme törenin son bölümünde ise tüm Artvin halkının yeni yılını en içten dilekleriyle kutladığını belirterek, yeni yılın tüm halkımıza sağlık ve mutluluklar getirmesi temennisinde bulundu