AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE HOPA RÜZGARİ ESTİ

ARTVİN’DE HOPA RÜZGARİ ESTİ

ARTVİN’DE HOPA RÜZGARİ ESTİ

 

Artvin Kültür Sanat Tanıtım ve Yöresel Ürünler Fuarı 3. Akşamı Hopa’nın tanıtım günüydü.

Hayati Akbaş

HOPA-1. Artvin Kültür Sanat Tanıtım ve Yöresel Ürünler Fuarı 3. Akşamı Hopa’nın tanıtım günüydü. Böylesine tanıtım ve fuar Organizasyonlarına her zaman renk ve heyecan katan Hopa, bu etkinlikte de Artvin’e heyecan getirdi.

Sürpriz şarkı organizasyonunda Hopa’nın renkli sesi Selçuk Pala ile geceyi ayrı bir coşku yaşanmasına neden oldu.  Halk eğitim merkezi müdürlüğünün ney grubu ile geceye keyif verdiği etkinlikte Hopa Belediyesinin doğayı andıran standı ile herkesin beğenisini ve ilgisini çekerek organizasyonda farkını gösterdi.

Gecede bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Nedim Cihan, “Böyle güzel etkinliği düzenleyen başta Artvin Valimiz Sayın  Ömer Doğanay’a ve Artvin Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Kocatepe’ye teşekkür ediyorum.. Bu tür etkinlikler; Kültürlerin yaşatılması, yöremizin ve yöresel ürünlerimizin yaşaması ve tanıtılması adına çok önemlidir. Hopa Belediyesi olarak bu tür etkinliklerde her zaman ilimizin ve ilçemizin tanıtımı adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirdik ve getirmeye devam ediyoruz. Bu arada Hopa standımızı ziyaret eden tüm dostlara da teşekkür ediyorum” dedi.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’de Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’a teşekkür ederek “Artvinliler her zaman farkını Türkiye’de gösterdiği gibi memleketimizde de bunun örneğini yaşatmıştır. Birlik ve beraberlik sezgilerinin simge olduğu bu organizasyonda Hopa Belediyesinin bizlerle olması bize renk kattı. Ayrıca A.Hopaspor için de 2017-2018 sezonunda başarılar diliyorum” dedi.