AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE, ‘CUMHURİYET KUPASINI’ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAZANDI

ARTVİN’DE, ‘CUMHURİYET KUPASINI’ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAZANDI

ARTVİN’DE, ‘CUMHURİYET KUPASINI’ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAZANDI

 

Artvin Valiliği ile İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94’üncü yıl dönümü kutlama programları kapsamında ‘kurumlar arası futbol turnuvası’ düzenlendi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Valiliği ile İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94’üncü yıl dönümü kutlama programları kapsamında ‘kurumlar arası futbol turnuvası’ düzenlendi.

Artvin Şehir Stadında düzenlenen ve yaklaşık 20 gün süren futbol turnuvasına 18 takım katıldı.

Eliminasyon usulü düzenlenen turnuvada finalde Artvin Orman Bölge Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü futbol takımları karşılaştı.

Final maçını, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Çoruh Üniversitesi Prof. Dr. Fahrettin Tilki, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ramazan Gürler, İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, bazı daire amirleri, kurum çalışanları ile vatandaşlar katıldı.

Zevkli ve çekişmeli geçen karşılaşmada rakibini 1-0 yenen İl Milli Eğitim Müdürlüğü futbol takımı turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde derece elde eden takımlara madalyaları ve kupaları Vali Doğanay ile protokol tarafından verildi.