AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE BASIN MENSUPLARI İL MÜDÜRÜ DURSUN OKUR’U ZİYARET ETTİ

ARTVİN’DE BASIN MENSUPLARI İL MÜDÜRÜ DURSUN OKUR’U ZİYARET ETTİ

ARTVİN’DE BASIN MENSUPLARI İL MÜDÜRÜ DURSUN OKUR’U ZİYARET ETTİ

 

Artvin’de tarımsal kalkınmasında başarılı çalışmalarla önemli rol oynayan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun Okur’u Artvinli Basın mensupları ziyaret etti.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin’de tarımsal kalkınmasında başarılı çalışmalarla önemli rol oynayan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun Okur’u Artvinli Basın mensupları ziyaret etti.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun Okur göreve geldiği günden bugüne başarılı çalışmaları göz dolduruyor. Mesaisinin birçoğunu, tarım ve hayvancılık alanlarında ilimizin gelişmesi için merkez ve içlerinde geçiren Okur, bir yandan da ziyaretçilerini kabul ediyor.

Artvin’de görev yapan basın mensuplarından Adem Güngör, Hasan Fehmi Demir ve Yusuf Okur’da, İl Müdürü Dursun Okur’un çalışmaları hakkında bilgi almak üzere kendisini ziyaret ettiler.

İl Müdürü Dursun Okur, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilimiz için hizmet eden kim varsa veya hizmet etmeye kim hazırsa onunla çalışmaya her daim hazırız. Görev geldiğim sürece içerisinde sizlerde kurumumuzun sesi oldunuz. Bundan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Basın mensuplarının önemli bir görev üstlendiğini ifade eden Okur, ilimiz için önemli gördüğü projeler hakkında kendisini ziyaret eden basın mensuplarını bilgilendirdi.