AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE ANASINIFI ÖĞRECİLERİ BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİLER

ARTVİN’DE ANASINIFI ÖĞRECİLERİ BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİLER

ARTVİN’DE ANASINIFI ÖĞRECİLERİ BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİLER

Anasınıfı öğrencileri Belediye çalışmaları hakkında bilgi almak için Belediyeyi ziyaret etti.

Hayati Akbaş

ARTVİN– Anasınıfı öğrencileri Belediye çalışmaları hakkında bilgi almak için Belediyeyi ziyaret etti. Artvin Vakıfbank İlkokulu Nazar Boncuğu anasınıfı öğrencileri Anasınıfı öğretmeni Semiha Ocakoğlu Köksal, AK Parti Artvin Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri, Sınıf annesi Hülya Saraç eşliğinde belediye çalışmalarının neler olduğunu merak ettiklerini öğrenmek için Artvin Belediyesini ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar.

Minik öğrencilerin ilk ziyareti Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye oldu. Öğrenciler merak ettikleri soruları bire bir başkana sorarak cevap aldılar. Öğrencilerin en çok merak ettiği sorular arasında oyun parkları yer alırken mahallelerine daha çok oyun parkı yapılmasını da istemeyi ihmal etmediler.

Daha sonra Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan’ı ziyaret eden öğrenciler Başkan yardımcısının sorumlu olduğu su işleri, kanalizasyon işleri gibi şehrin önemli hizmetleri hakkında bilgi aldılar.  Minik öğrenciler ayrıca Başkan Yardımcısı Erkan Yazan’a Nazar Boncuğu sınıfı anaokulu öğrencilerinin üzerlerine öğrencilerin kendi fotoğrafları baskılı tişört hediyesi için teşekkür ettiler.

Öğrenciler Beyaz Masa birimine gelen çağrılara nasıl cevap verildiğini işlerin takibinin nasıl yapıldığı konusunda da bilgi aldıktan sonra Zabıta aracıyla şehirde gezerek denetimlerde bulundu.