AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN ÖNEMLİ DUYURU

ARTVİN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN ÖNEMLİ DUYURU

ARTVİN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN ÖNEMLİ DUYURU

 

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası resmi internet sitesinde yayımlanan duyuruya göre,  “Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” yayımlandı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Ticaret ve Sanayi Odası resmi internet sitesinde yayımlanan duyuruya göre,  “Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” yayımlandı.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi: “Bu Tebliğ, 1.1.2016-31.12.2020 tarihleri arasında, kırsal alanda ekonomik ve sosyal gelişmeyi sağlamak, tarım ve tarım dışı istihdamı geliştirmek, gelirleri artırmak ve farklılaştırmak için kadın ve genç girişimciler öncelikli olmak üzere gerçek ve tüzel kişilerin ekonomik faaliyetlere yönelik yatırımlar için yapılacak hibe ödemelerine ilişkin hususları kapsar.

Bu Tebliğde belirtilen usul ve esaslara göre hazırlanan başvuru dosyasının girişi bu Tebliğin yayımı tarihinden itibaren doksan gün içerisinde elektronik ağ üzerinden yapılır. Son başvuru tarihi bitiminde elektronik ağ başvurular için veri girişine kapatılır. Yapılan başvurular son haliyle işleme alınır.”